Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltál már valaha HIV szűrésen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már valaha HIV szűrésen?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a melegek közül sokan járnak rendszeresen szűrésekre. Kíváncsi vagyok mi a helyzet pl itt az oldalon.

Szóval voltál-e már?

Jársz-e rendszeresen?

Mi vitt rá, hogy elmenj szűretni magad?

ANTSZ vagy magán?

Tapasztalatok esetleg? Mennyire volt kellemetlen? Mennyire volt megalázó? Figyeltek-e a diszkrécióra? Minden jöhet. Köszi :)



2019. okt. 3. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem 2-3 havonta szűrésre menni, nyugodtabb vagyok.

Általában gyors tesztekre járok, egyáltalán nem megalázó sőt! Vagy a Karolina rendelőbe megyek, vagy pedig figyelem az ilyen eseményeket amikor szűrést tartanak különböző helyeken ingyen. Why not, sauna 69.

2019. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem megalázó, a magán szűrés jobb, praktikusabb.

A hülye fejem az vitt rá - volt amikor felelőtlen voltam, de már nem vagyok az, azért van ugyebár az óvszer :)

2019. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
En soha nem voltam. Sose valtogattam surun a szexpartnereimet, mindig vedekeztem es mar negy eve kapcsolatban vagyok. 26f
2019. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már magánban is (Synlab) és ÁNTSZ-nél is.

A Synlabban nyilván ugyanaz a "bánásmód" van mindenhol, mivel egy franchise, és a nevük garantál egy minőséget, ezért fizetős. Synlabban egyszer az előttem lévő késett 10 percet, és az asszisztens nem győzött elnézést kérni.. (Itt amúgy kérdezték, hogy mi célból végeztetem, mert be kell írni pl gyakorlat, de mondtam, hogy csak sima szűrésre jöttem.)

A hivstory-n olvastam olyat, hogy megalázták a beteget, de magánban (Synlab, Medicover) ez szerintem kizárt, és a pécsi ÁNTSZ-ről is csak jókat tudok mondani. Kedvesek és segítőkészek voltak.

Az a ciki, mikor valaki nem tudja (vagy tudja..), hogy HIV+ és fertőz. Szűrésre járni, és rossz esetben megkapni a kezelést nem ciki. Ma már olyan szintre tudják redukálni a vírusszámot, hogy egy HIV+ embernek lehet úgy HIV- párja, hogy nem adja át a fertőzést.

Üdv,

Egy medikus

2019. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval voltál-e már?

-Igen


Jársz-e rendszeresen?

-Évente járok, és csak és kizárólag gumival szexelek!


Mi vitt rá, hogy elmenj szűretni magad?

-Ez egy kötelező dolog (kellene hogy legyen). A józan eszem.


ANTSZ vagy magán?

Karolina úti rendelő


Tapasztalatok esetleg? Mennyire volt kellemetlen? Mennyire volt megalázó? Figyeltek-e a diszkrécióra?

-Vágni lehetne a levegőt, akkor a feszültség a várakozók közt, de egyébként "elmegy". Semennyire nem megalázó, és teljesen diszkrét.

2019. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Voltam elösször4 éve Angliában,egy no condom bulin.Ott már évek óta vannak gyors tesztek.Hoztam is elég sokat.

Mivel soha nem használok gumit,jól jön .Itho is elmentem

tavaj decemberbe,és meg kértem viusgálják meg a gyors

Tesztet is.Az eredmény hatásos,és én is telesen

egészséges vagyok.A vizsgálatokért rohadt sokat kértek.

Meg kérdeztem,nálunk miért nincsen ilyen.Mondták hogy

van de drága és nem annyira biztos mint amit hoztam.

Az sem volt olcsó. a tizes csomag 600 font volt.

Hoztam 3-at.

2019. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! A "synlab" egy cég, ami bármilyen laborvizsgálatot vagy mr-t elvégez, ha valaki fizeti - így vagy önköltséges, vagy az állam fizeti.

A Karolina úti rendelőt ajánlom, 3x voltam, semennyire sem volt megalázó, tök jól el lehetett beszélgetni az ottaniakkal. Természetesen figyeltek a diszkrécióra - részletek magánban.

2019. okt. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségházban jelentkeztem a nemibeteg gondozónál. A partneremmel állapodtunk meg egy közös szűrésben, mert ő egy korábbi vizsgálat miatt HIV negatív, de átvészelt szifilisz betegségről kapott leletet. Mondtam rendben van, csapoljanak le és meglátjuk. Egy hónapra a vérvétel után ugyanazt az eredményt kaptam. Azt mondta az orvos, hogy antibiotikum hatására elmúlt a fertőzés, de csak akkor lenne nyugodt, ha két dózis penicillin injekciót kapnék. Úgyhogy a terápia ez a két oldott penicillin volt. A fenekem mindkét partjába beszúrták, a partnerem azt mondta neki fájt és zsibbadt is, én viszont meg sem éreztem. Ügyes volt nagyon az ápolónő és meg is jegyeztem neki. :)
2019. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen 3-4 havonta járok mivel full homoszexuális vagyok. Jelenleg 2 szexpartnerem van ebből 1-gyel full védekezés nélkül szexelek. És rendszeresen járok szaunába és baszatom magam igaz mindig gumival. Én a Mária utcába járok. Full diszkrétek csak személyesen az orvos mondja meg az eredményt. Nem néznek le a páciensek 90%-a homoszexuális.
2019. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!