Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » PlanetRomeo-n ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PlanetRomeo-n ti hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Most lenne az első alkalom, hogy használom.

De félek túl sokat megosztani magamról. Képet feltenni vagy küldeni végképp.

Viszont látom, hogy sokan még a péniszükről is tesznek fel.


Tippek?



2019. okt. 13. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Tegyél fel csak a péniszedről.
2019. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed ki van a közeledben és ráírsz. Privátba küldhetsz amit akarsz.
2019. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én sem mertem képet feltenni magamról egy évig, aztán gondolkoztam és rájöttem, hogy csak azok látnak, akik beregisztrálnak, ha ismerős felismer, akkor ő is lebukik, szóval... Raktam ki képet és rengetegen írnak, pedig sima ruhás szelfi és nem tartom magam túl vonzónak.

Kép nélkül sokkal nehezebb.

2019. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Nyugodtan tegyél fel mindenféle képet magadról és írj rá arra aki tetszik....
2019. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan képet tegyél fel amilyet te akarsz. Sokan fognak tőled képeket kuncsorogni, hogy kiverjék rá és otthagyjanak. Erre készülj fel.


Kérdés hogy mit szeretnél az oldalon.

Ha kapcsolatot, barátokat szeretnél találni akkor egy sima felsőtestes ruhás arckép teljesen jó. Írhatsz a hobbidról, miket szeretsz csinálni a szabadidődben, és egyéb nem pontos lakcím, bankszámlaszám és pinkód típusú dolgokról.

Ha viszont kalandot keresel, feltölthetsz egy-két erotikusabb képet is. (itt nem a közvetlen farokképre gondolok) Leírhatatod, hogy mit szeretnél kipróbálni a szexben és hogy ezeket milyen partnerrel szeretnéd kipróbálni.


Nem kell attól félni, hogy egy ismerős meglát, hisz az oldal regisztrációhoz kötött. De ha mégis megtalál, akkor feltehetsz neki egy-két kellemetlen kérdést, például hogy ő miért van fent egy meleg társkeresőn, és akár meg is vádolhatod azzal hogy ő is meleg. Végülis, egy heteró minek böngészne egy meleg társkeresőt?

2019. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem arc profilon lehet. Mivel kb mitörténhet? Leb...ziznak? Huhaaaa mekkora dolog. Kb honnan tudod hogy fent vagyok láttál? Akkor te is fent vagy? Itt ami konkrét figyelést igényel a szemelyes adatok. Találka nyilvános helyen nehogy kifoszanak vagy megerőszakoljanak. Azért adj magatoknak időt pár nap levelezés random képcserénél figyelj arra élő e a személy nem e kamu profilt használ. Legyél nagyon körültekintő.
2019. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 12:53-as vagyok, amit még hozzá tudok tenni a válaszomhoz, hogy ha meg is talál valaki, letagadhatod hogy valaki bosszúból vagy bármilyen rosszakaró okból felregisztáltak a neveddel. Ellenben ugyanez a megtaláló számára nem kifogás, ez a legjobb benne.
2019. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
NEm érdemes regelni sem.
2021. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!