Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Volt már veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Volt már veletek, hogy egy heteró barátotokkal kicsit többet is el tudtatok volna képzelni?

Figyelt kérdés

Akár érzelmileg, akár szexuálisan.

(heteró fiú + meleg srác)


22F / meleg


És mi lett ilyenkor a barátsággal utána? Elmondtátok neki?

(Tegyük fel, hogy nem tudja rólatok, hogy melegek vagytok, de ti tudjátok róla, hogy heteró.)



2019. okt. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
nekem volt ilyen,nem volt akkor bnöje és én kiverhettem neki,meg szoph-attam is..élvezte,aztan késöbb lett bnöje,de nem csináltunk drámát,jo volt azt kész
2019. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Voltam szerelmes betero barátomba, de nem mondtam el neki. Nagyon nehéz volt elfojtani az iránta érzett vágyamat
2019. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Buran ***** válasza:
100%

Volt. Irtózatosan belezúgtam egy hetero barátomba, szó szerint szenvedtem az érzéstől. Nem tudtam többé barátomként kezelni, de ő egyértelműen ennél többet nem adhatott. Éreztem, hogy rámegy a barátságunk. Elmondtam neki mindent, ő sajnálta, de ennyi. Barátja nem tudtam lenni, több nem lehettem, így inkább beszüntettem vele minden érintkezést. Néha ma is hiányzik.

Nem bántam meg, hogy elmondtam neki, így legalább érti, hogy mi történt. A volt barátságunkra tekintettel megérdemelt ennyit.


25/F

2019. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult.
2019. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -remete- ***** válasza:
100%
Igen de pont ezért nem látogatom gyakran mert nem akarok gubancot. Nem akarom elveszíteni.
2019. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult
2023. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!