Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pólón keresztül megsimogattam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pólón keresztül megsimogattam a kollégám mellizmát. Akkor én most meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Annyira izgatóan feszült a mellén a póló, és olyan jól kialakított, kerek mellizma van, a mellbimbója meg annyira feltűnően hegyes, hogy kénytelen voltam odanyúlni, és végigsimogatni többször is. Ő először csodálkozott, de utána csak mosolygott, aztán annyit mondott: Na jó, mára ennyi elég a mellmasszázsból, most már befejezhetnéd.

2019. okt. 26. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát ilyenkor gondolkozz el hogy hogyan is viszonyulsz a nőkhöz. Ha ugyanúgy vonzanak mint eddig akkor nem vagy kizárólag meleg.

De ha tetszett a kigyúrt kolléga ÉS éreztél is VALAMIT közben akkor minimum biszex vagy. Lehet hogy egy adott férfitípus jön be.

De az is lehet hogy amúgy sosem tennél iyet csak most érdekelt. Vagyis egyáltalán nem akarod csinálni senkinek. Ezesetben bár elgondolkodhatsz a dolgon de nem vészes.

2019. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Homár vagyol.
2019. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A ferfiakat vonzák a gömbölyded formák...minden pali tapizza a haverját.. versengés, pèldakép, pojén kedvéért.. ilyen az élet. Ne gondold túl
2019. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Ez csak a kezedet.Aztán jö a köldök környéke.Végűl rá

markolsz a farkára.Lehet, kapsz egy fülest.De talán nem

És akkor már meg érte.Ha volt már csajod, bi vagy.

Ha nem ,meleg,forró

2019. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem csodálom:)

Én is mellizom fetishes vagyok:D

Szerintem az a legjobb rész:))

2019. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Régen, ha valaki bármilyen értelemben gerjedt a férfiakra, az homoszexuális volt. Mára az homoszexualitás fogalmát teljesen kisajátították maguknak a Ғaszfétisesek, ebből pedig következik, hogy mindenki más heteróként definiálódik:


"Heteró vagyok, csak izgulok a férfi lábakra"

"Heteró vagyok, csak izgulok a férfi combokra"

"Heteró vagyok, csak izgulok a férfi hasakra"

"Heteró vagyok, csak izgulok a férfi mellkasokra"

...


és halál komolyan meg is vannak erről győződve. Rám is egy csomó ilyen heteró izgul rendesen. Gondolom, innen ered a kíváncsi meg a átens6uzi kifejezés, valahol mindannyian érezzük, hogy háromszor annyi meleg lehetne, mint amennyi van, de nincs.


Két dolgot kéne szerintem megérteni. Az ilyeneknek azt, hogy nem csak Ғaszfétisből áll a homoszexualitás, a Ғaszfétiseseknek pedig azt, hogy nem minden meleget érdekelnek a Ғaszok, és holnapután se fognak eljutni odáig, hogy érdekelje őket, nem kell ezzel erősködni.

2019. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, igaza lehet az előttem írónak, valóban nem csak a fsz-fétisesekből áll kizárólag a homoszexualitás. Ha valaki fiu/férfi létére más dologtól jön izgalomba egy másik azonos neművel az szintén ezt jelenti.
2019. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi az a f-szfetish?:D
2019. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben erekciód támadt, akkor langyosodás van.
2020. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mire gondoltál közbeeb? Mi is szoktuk egymas mellizamt tapogatni edzés közben
2020. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!