Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt az amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az amikor először szoptatok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Eszméletlen
2019. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Furcsa, de nagyon bejött. Főleg érezni a friss spermát a számban.
2019. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Eléggé izgatott voltam, sokat agyaltam és persze féltem.

De nagyon élveztem, és jól sikerült.

19/L

Tudom a kategória, de szerintem ebben az esetben mind1

2019. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Baromire féltem, szinte remegtem.

De a partnerem figyelt rám, arra, hogy ne ijesszen meg. Ő csak meztelenre akart vetkőzni először, de aztán megbátorodtam, és a számba vettem (épp, hogy belefért).

Kissé hányingerem volt közben, de a visszajelzések alapján szó szerint arany szám van, nem értette a srác, hogy ha soha nem szoptam, hogyan vagyok erre képes.

Hihetetlen orgazmusa volt, telelövellte a számat, amit le kellett nyelnem, belenyomta a fejemet a farkába. Ezzel annyira nem voltam kibékülve, de lenyeltem.

Összességében tényleg hihetetlen élmény volt, főleg az, hogy hallottam, ahogy azokat a nyögéseket és sóhajokat én váltom ki belőle a számmal.

2019. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem készültem rá, bár nagyon szerettem volna, egy véletlen élethelyzet hozta az elsőt...

Kicsit iszogattunk, aztán azon kaptam magam, hogy a számban van, és a partnerem nagyon élvezi amit csinálok!, leírhatatlan érzés, de nekem is nagyon jó volt...

Élveztem a partnerem testének reakcióit!

Bele-bele remegett, egyre jobban lüktetett, majd egész testében szétáradt az érzés, még egy picit megremegett, majd hatalmasat élvezett!

Fantasztikus...


És azóta is mi den alkalmat hasonlóképpen élvezek, azaz élvezném, ha lenne kinek csinálni!, egy fiatal srácnak...

2019. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Pont olyannak képzeltem el a szopást már előtte is ezerszer. Annyival volt jobb hogy éreztem a fiú test illatát, a fsz ízét és végül a sperma íze volt a legcsodálatoasabb.
2019. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon rég volt, de mivel már többször elképzeltem, én is nagyon élveztem... Szeretném felújítani, megismételni ennyi év után...
2019. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is nagyon rég volt... De jóóóó volt...
2019. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Elég nagy szopás volt.
2019. okt. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ROSSZ! NAGYON!

Bár a mai napig felizgat. Egy sráccal találkoztam. Izmos volt mert valami sportoló volt. Én vékony aktív vagyok. Megdugtam a srácot, majd újra felállította a farkamat és lesz-pott. Ezután mondta, hogy én is tegyem ezt. Hát néztem egyet. Mondtam, hogy nem szeretném hisz nem is volt róla szó és mondtam hogy full aktív vagyok. Kb 18cm farka volt és hát nem kertelek, lefogott és megdugta a szám majd tele élvezte ami azért is kellemetlen volt mert legalább 8-10x spriccelt.

Asszem innen erednek a SLAVE vágyaim. Pedig nem élveztem de valahogy mégis :)


A legviccesebb, hogy ezután pedig még újra lesz-pott. Hát ennyi volt az első. Ez 21 évesen volt.

2019. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!