Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a meleg/bis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a meleg/biszex férfiak ragaszkodnak az "aktív" vagy "passzív" szerepeikhez?

Figyelt kérdés

Ritkán hallok olyanról, hogy valaki aktív és passzív is lenne egyben. Két nő felállásban például jóval kiegyenlítettebbek a viszonyok. Sosem hallottam leszbikus és biszex nőknél, hogy ők passzívak vagy aktívak lennének.

Férfiaknál miért alakult ki markánsabban ez szerep dolog?



2019. nov. 5. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy a hetero nők és hetero férfiak ragaszkodnak a szerepeikhez?
2019. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es: Én inkább az "azonosnemű kategóriában" maradnék e kérdésben, direkt ezért hoztam fel példának a meleg és biszex nőket. Azért vetném össze a kettőt, mert a szerepvállalásban érzek különbséget és mindig is érdekelt, hogy ez miért lehet.
2019. nov. 5. 20:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként itt nem társadalmi szerepekről beszélek, hanem szexuális szerepekről. Ha úgy tetszik a "ki dug kit" témájáról.
2019. nov. 5. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mert mindenki mást élvez, valaki azt élvezi hogy ő lehet a passzív és valaki meg azt ha ő a aktív. Én uni vagyok szóval mindkettőt élvezem, ja és amúgy bi. De simán találkozhatsz olyan emberel is aki aktív szerepet szokta betölteni több éven keresztül, de változásra vágyik szóval kipróbálja a másik szerepet, és megtetszik neki, szóval személy függő hogy ki mit szeret.
2019. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hallasz ilyet leszbikusoknál, mert ott nem történik konkrét behatolás mint a meleg férfiak esetében. Ott azért erősen számítanak a szerepek. Teljesen más viselkedést, előkészületeket igényel a két különböző szerep. Sokkal inkább mint pl a leszbikus nők esetében.

Egyébként a melegek közt is nagyon nagy a szórás. Vannak szigorúan csak aktívok és passzívok, de vannak unik, akik mindkét szerepet szeretik, igénylik. De vannak olyan aktívok és passzívok is akik ha úgy adódik akkor a másik szerepet is bevállalják. Elég nehéz általánosítani és nem is nagyon érdemes.

2019. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én speicel uni vagyok, és bizony a leszbikus nőknél is vannak ilyen - aktív / passzív - "szerepek".
2019. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én uni aktív vagyok.Én nem bírom a ful passzivakat.

Akik azt sem engedik,hogy a farkukhoz érj.Ha nem áll

a cerkája,nem is kell.

A ful aktívok meg nagy részt.beképzeltek.Tisztelet

a kívételnek.

2019. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -remete- ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem a szerephez szenvedély kell. De nem ragaszkodom a szerephez amit elképzeltem nekem jó a passzív aktív oldal is.
2019. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zolush ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szerep kérdése vagyis nem én döntöm el hogy ma aktív , holnap passzív leszek..Én passzív vagyok ,de nem azért mert úgy döntöttem hogy az akarok lenni, hanem azért vagyok passzív mert nekem az a "szerep" tetszik én azt akarom hogy a párom megdugjon engem mert engem az felizgat és az hogy én dugjam meg őt nekem az nem tetszik nem szeretem csinálni. Ennek szerintem ennyi a lényege.
2019. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!