Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy fiu akivel nem beszélg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danika20040614 kérdése:

Van egy fiu akivel nem beszélgettem es nem nagyon foglalkozunk egymással, egy nap elkeztem vele beszelgetni a telefonokrol es eleg szimpinek tűnt, egyszer se mentem oda hozza mindig o jott hozzam beszelni. Mit jelent ez? Ráírjak?

Figyelt kérdés
Szinte biztos h szimpi vagyok neki mert akkor nem beszélgetne velem
2019. nov. 6. 19:17
 1/8 everlight ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy szimplán a haverod akar lenni,barátkozni mindig lehet.
2019. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Haverkodj össze vele, aztán hozd fel neki a meleg témát.
2019. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus akkor barátkozz vele de ne láss bele olyat ami nincs benn.
2019. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?

Esetleg rairjak?

De akkor mit irjak neki?

2019. nov. 7. 14:32
 5/8 A kérdező kommentje:

Vagy nagyon hulyeseg rairni?

Pedig amugy jofej meg el lehet beszelgetni.

Azert irnak ra h tudássam vele h szimpi es lehetunk baratok de volt mar olyan hogy rairtam egy gyerekre es elmondta mindenkinek h rairtam es azt hittek h ramasztam. Pedig csak szimpi volt... attol kezdve nem merek senkinek se irni:.. de ha rairok akkor mit irjak neki?

2019. nov. 7. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökre normális ha 2 srác ír, ha barátok vagy ha valami többet akarnak. Lehet a baratod akar lenni ( az is lehet hogy valami többet akar de ez csak akkor derül ki ha már olyan kapcsolatban vagytok ami bizalmas és elmeri mondani), nyugodtan irj rá, írtad hogy mobilok rol beszéltél vele. Akkor írj rá pl hogy neki mi a véleménye mondjuk a új mobilról ami most nemrég jött ki. Elkezdtek írni és miután beszéltetek arról a témáról akkor nyugodtan hozz fel sulis témákat amik viccesek, utána gyerekjáték lesz jobban megismered, többet fogtok együtt lógni és utána nem csak a mobilok lesznek az egyetlen téma amiről majd fogtok tudni beszélni.
2019. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi ez tenyleg jo otlet

O azt mondta h iphone 8 pluszt szeretne es errol dumaltunk

Es akkor h kérdezzem meg h miert pont 8 pluszt szeretnel v mi?

2019. nov. 8. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Irj ra hogy bekapnád a kukacát
2019. nov. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!