Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért szexelnek kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért szexelnek kb 10-szer annyi emberrel 25 éves korukig, mint a heterók? Nem félnek az ezzel járó következményektől?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez a meg állapitás nagyon rossz.A heterók váltogatják gyakrabban a szexpartnert,mert ők nagyon könnyen találnak újat,ás újabbat .

Ez orvosilag is kimutatható, hány meleg,vagy heteró megy kezeltetni magát .A melegek ha találnak társat,azok sokáig együtt is maradnak .A betegségeket is a heterók terjesztik,még ha ez a heteróknak nem is tetszik.

2019. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném,hogy ez igaz lenne.

Sokaknak eleve kimarad a tini élet,a coming outig nem nagyon van senkijük.

És ismerkedni is nehezebb.

2019. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem igaz.

A melegek sokkal később vesztik el a szüzességüket, mert nehezebb ismerkedniük, találkozniuk, sok a depressziós fiatal, mert nem tudja elfogadni magát: lánnyal nem megy, fiúval meg bűnnek tartja.

Igen, van pár beteg személyiség főleg Budapesten, aki bárkit leszopna, meg minden nap mással dugna, de ez nagyon kis százalék.

2019. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez így ebben a formában nem teljesen igaz, én inkább csak azt mondanám, hogy máskor és máshogy élik a szexuális életüket a melegek, mint a heterók. Az átlag 20-25 éves meleg férfiak körében tényleg jellemző az átlagnál aktívabb időszak.


Én két dologgal magyaráznám a dolgot. Az elsődleges probléma az, hogy a homoszexualitás nincs teljes mértékben normalizálva a társadalomban. Mivel egy átlag meleg srác nem azzal a tudattal nevelkedik, hogy normális, természetes dolog melegnek lenni, így nagy eséllyel elfojtja és jellemzően később kezd el szexuális életet élni, mint a heterók. Míg utóbbi csoport hamarabb, de sokkal fokozatosabban kezdi felfedezni a szexet, a melegek hajlamosak fejest ugrani az egészbe 18-20 éves koruk környékén és beleesnek abba a hibába (?), hogy elkezdik kicsit habzsolni a dolgot. Szerintem én is eléggé tipikus példa vagyok erre, 19 éves koromig mégcsak nem is csókolóztam senkivel, mert nekem ezt melegként nem lehetett (hisz el se fogadtam előtte magam), majd szinte az egyik pillanatról a másikra megnyílt előttem ez a világ is amikor végre elfogadtam magam és teljes szabadságom lett 0 tapasztalattal. Ez az egyik fele, de szerintem közel se ez a fontosabbik, mert a magam és ismerőseim példáján azt látom, hogy ez a gyakori partnerváltogatás is azt jelentette jellemzően, hogy legfeljebb 1-2 havonta szexeltem egy új emberrel, ami igazából annyira nem sok szerintem. Csakhogy az évek alatt gyűlnek ám azok a hónapok.

És itt jön képbe a sokkalta fontosabb rész, hogy a melegek nehezebben találnak párt maguknak, akivel monogám párkapcsolatban élhetnének. A heteró barátaimnak jellemzően van néhány hosszabb kapcsolata már huszonpáréves korukra, a meleg ismerőseim körében ez sokkalta ritkább. És részben szerintem ennek is az első pontban kereshető az oka, valamennyire a társadalom tehet erről. Persze önmagában nehezítő tényező, hogy a társadalomnak nem a fele, hanem csupán 2-5%-a potenciális partner számodra, de emellett van egy erős társadalmi nyomás is. A heteró fiataloknak nyomatják, hogy keressenek párt, alapítsanak családot, legyenek valakivel. Ez nincs meg a melegek irányába. A homoszexuális kapcsolatok nincsenek normalizálva, általában nem lehet őket nyilvános helyeken megélni, mint a heteroszexuális kapcsolatokat. Csakhogy mi történik nyilávános helyen (részben)? A párkapcsolat. Azzal, hogy a melegeket folyamatosan megpróbálják visszazavarni a négy fal közé, azt érik el az emberek, hogy sokkalta nehezebben tudnak párkapcsolatot létesíteni és jobb híján marad a puszta szex, érzelmek nélkül. A többségi társadalom konzervatív része megveti a melegeket, amiért promiszkuisabb, kicsapongóbb életet élnek látszólag, de nem veszik észre, hogy pont ők kényszerítették őket ebbe a helyzetbe és hogy ez az egész mennyire kontraproduktív. Az igazán konzervatív álláspontot szerintem David Cameron képviselte: "Yes, it's about equality, but it's also about something else: commitment. Conservatives believe in the ties that bind us; that society is stronger when we make vows to each other and support each other. So I don't support gay marriage in spite of being a Conservative. I support gay marriage because I am a Conservative."

Amíg a melegek nem randizhatnak nyíltan és élhetnek nyugodtan párkapcsolatban, addig valószínűleg sokkalta kisebb részük fog monogám párkapcsolatban élni és így több alkalmi partnerük is lesz, mint az átlag heterónak. Azonban ez a különbség a társadalmi egyenlőséggel arányosan csökken és közel se annyira látványos napjainkban, mint például a múlt század végén. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a statisztikák szerint a melegek között is csak egy jelentős kisebbség van, aki nagyságrendekkel többet szexel, mint bármelyik másik társadalmi csoport, de az átlag (vagy inkább medián?) meleg nem váltogatja sokkal többet a partnereit, mint a heterók.

2019. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Ez nem igen igaz de az tény hogy én sem érném be 1partnerrel ennyi idő alatt

De sajnos meg 1 lehetőségem sem volt

16f

2019. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez az állítás tömény hazugság.

Mivel eleve nagyon kevés a meleg nehezebb pArt találni. Kb a következők miatt:

- aki közel lakik az nekem nem tetszik vagy én nem tetszem neki

- bejövünk egymásnak de nagyon messze lakunk

- bejövünk egymásnak de szintén aktív vagy szintén passzív

- valami más társkeresőt használ, mint én.

2019. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Személyes tapasztalat:


25 éves vagyok és eddig 2 férfival és 0 nővel volt "kapcsolatom".


4 unokatesvéremnek kb ennyi idős korukig kb 1-2 "kapcsolata" volt csak.


Ebből adódóan nem érzem, hogy 10-szer annyi emberrel lettem volna, mint a heterók.

2019. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg baromira igaz az állítás.

Nem ismerek olyan meleget, aki az említett 25 éves korig legalább 10 különböző emberrel ne szexelt volna. Talán egyet, aki nem fogadja el magát... ehhez képest heterok közül még szűz srácokat is, illetve a túlnyomó többségnek nem volt több szexuális partnere 3-4 darabnál.

Heterok között is vannak természtesen, akik gyűjtik a nőket, de a többség nem képes rá.

Elképzelhető, hogy van olyan meleg, aki nagyon csúnya, a világ végén lakik, vagy nagyon komoly erkölcsi elvárásai vannak saját maga irányába, és ezért az átlag heteronál kevesebb partnere volt élete során, de a melegek többsége - főleg Budapesten - egészen biztosan több partnerre tesz szert.

Hogy válaszoljak a kérdésre:azért szexelnek több partnerrel, mert két férfi jobban megérti egymást és a férfiak sokkal szexorientáltabbak, nyíltabbak ezen a téren. Nem kell hetekig randizgatni, hogy oda kerüljön a sor... Valamint nincs köntörfalazás, sokan kimondottan szexet keresnek. Ha fellépsz egy társkeresőre, nem azt fogod látni, hogy 90% kizárólag komoly kapcsolatot keres, valamint legalább a 3.randiig nem szexel... Ellenkezőleg: NOW, FUN, XXL, Right now, ONLY SEX, 3some. Ismerős?

Mivel a férfiaknak fontosabb a szex és lazábban veszik, ezért.

Arra a kérdésre pedif, hogy félnek-e az ezzel járó következményektől, akinek van esze, az védekezik, szűrésekre jár és nem csinálja teljesen idegennel, akivel pár értelmes szót sem váltott. Ilyen téren viszont simán lehet, hogy felelőségteljesebbek a heteroknál, de ez teljesen intelligencia kérdése, nem szexualitás.

2019. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!