Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor kanos vagyok akkor úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kanos vagyok akkor úgy megenném spermámat (vagy másét), de amint elélvezek akkor már undorítónak tartom, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Lehet sokaknak gusztustalan téma,de tudtok valamilyen módszert hogy ne legyen választási lehetőségem a megevéssel kapcsolatban? (pl szájba élvezés)
2019. nov. 10. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dolog van az élet minden területén, ami képernyőn,gondolatban tetszik a valóságban meg nem lenne jó - lásd a sablonos,de igaz "Horror filmeket nézek, mégsem vagyok gyilkos"- mondás.


Választásod mindig van.


Ha nagyon undorodsz tőle, akkor hagyd ezt a fantáziát. Ha látsz benne spirituszt, próbáld ki a szájbaélvezést, de ha úgy érzed, inkább köpd ki ha nem tetszik.


Nem kötelező semmi.

2019. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szopj kemény fsszal és engedd hogy a szádba menjen a getzi
2019. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Kövezzetek meg, de egyszer lusta voltam a zsepiért elnyúlni, ez talán 1 éve volt és azóta mindig megeszem :D
2019. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En velem pont ugyanez van. De amikor a szamba elvezek nincs lehetőségem, es ugy szeretem. Nehez neha... de tudom ajanlani h lodd a szadba, megoldodik majd a problemad.
2019. nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez volt. En a szajamba elveztem többször, es elmult ez az erzes.

Hidd el bevalik. :) azota sem tudok rajonni h miert volt

2019. nov. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!