Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgatna titeket az, ha húzhatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatna titeket az, ha húzhatnátok egy pasi agyát aki fel van izgulva de mondjuk begipszelt kezei miatt nem masztizhat?

Figyelt kérdés

Pl. egy ismerősötök kórházban feküdne, mindkét karja gipszben lenne.


Megpisiltetnétek a kacsába, és nagyon állna a farka, erre jól megszorongatnátok a golyóit és mondanátok a szemébe nézve, hogy "Jó lenne üríteni, mi? Nagyon feszíthet már a sok ondó."


Elengednétek a zacskóját, megpaskolnátok a hasát, és otthagynátok.



2019. nov. 13. 04:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

XDDDD

te szadista fa.. :D

2019. nov. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Hülye vagy :D

Én ezt kikötözve csinálnám...megbeszélés alapján mondanám ne verje ki 1 hétig, majd kikötve húznám az agyát, de órákig :D

2019. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem is ilyen körülmények között, de élvezném nagyon :) sőt egyszer szeretnék olyan partnert találni aki benne lenne velem cum control-ban de úgy hogy alsó hangon egy hét cölibátus, aztán órákig tartó izgatás
2019. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Én lennék a gipszelt kezű. Fordítva is élvezném nagyon.
2019. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A cum controll engem is régen izgat. Elszenvedőként. Szóval én benne lennék....
2019. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kinoznam inkább leszopnam
2019. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!