Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, be szoktatok öltözni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, be szoktatok öltözni nőnek? Élőben vesztek női ruhát vagy neten rendelitek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretnék, de nincs ruhám, csak egy tanga...
2019. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Így van, nagyon találóak az 1-es linkjei, ment neki a zöld kéz.


A meleg kifejezés cinsznemű férfiakat takar, mindössze a szexuális vonzódásra utal. Semmilyen sztereotipikus viselkedési forma nem jár együtt vele. A meleg ismerőseim külsőre és személyiségre is kifejezetten férfiasak.

2019. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én meleg vagyok éss épp ellenkezőleg, taszítanak a női cuccok. És az olyan pasik is akik lányosak.
2019. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez azért erősen változó, eléggé megosztó kérdés. Vannak, akiknek bejön a dolog, a többség számára a nőies ruhák és a nőies alkat viszont inkább taszító. Mindenesetre egyébként is mindig csak a passzív fél (akit dugnak) szokott beöltözni.
2019. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

meleg =\= transzvesztita, transznemű

Aki szeret beöltözni és a saját neméhez vonzódik az meleg ÉS Transzvesztita (vagy transznemű attól függően, hogy magát melyik nembe sorolja). Nem minden meleg öltözik be. És nem mindenki aki beöltözik meleg.


Személy szerint SOHA, semmilyen körülmények közt nem öltöznék be mert végtelenül taszít a női ruha és a partnerem esetében sem venném jó néven. Férfi vagyok és a férfias férfiakhoz vonzódom.

2019. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A homoszexualitás nem zárja ki a transzvesztitizmust, ahogy az utóbbi is mondta.

Én a kérdéssel NEM arra céloztam, hogy ha már meleg valaki, akkor beöltözik. A kérdéssel Megkérdeztem melegeket, hogy ők öltöznek-e be.

2019. nov. 18. 23:03
 8/11 Lacás1976 ***** válasza:
87%

NEM !

Férfi vagyok és a férfiakat szeretem. Nem vonzanak a női dolgok se máson se magamon, belegondolva nagyon nem.

2019. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Allexa_cd ***** válasza:
100%
én imádok női ruhában lenni. Imádom a tűsarkú cipőket, szexi fehérneműket, a csini női ruhákat. Műkörmeim is vannak, imádom őket. Van hogy boltba vásárolok, van amit neten rendelek.
2020. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért öltöznék be? Meleg férfi vagyok... Férfi
2022. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!