Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg srácok milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg srácok milyen az a pasi (külső, belső, életkor, szokások, ) akikszámításba jöhetnek egy kapcsolat kialakításra?

Figyelt kérdés
Most az alap az egyértelmű,hogy tiszta ,ápolt stb.ilyeneket szerintem nem is kell írni
2019. nov. 29. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En 20 eves vagyok es kb igy 18-25-ig mennek el korosztalyban. Alapvetoen csondes, visszahuzodo, kedves srac vagyok. Az alom parom pedig: van kiallasa, bator, hatarozott, barmirol lehet vele beszelgetni;) ha nem koveznek meg erte, hogy ilyet mondok, akkor szeretem a sportosabb alkatuakat. Lenyegben belso tulajdonsagok tekinteteben az ellentetem, igy legalabb tudnek mellette erosodni, fejlodni. :) es passziv vagyok:D
2019. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, csak nyomjon az ágyba, kapjon el rendesen, ragadja meg a csípőm, kezeljen úgy mintha a kurrr rvája lennék. :)
2019. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
14-20 év, átlagos testalakat is bejön, kék szem és barna haj előnyben.
2019. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
14-18 közti, vékony testalkatú, legalább az intim helyeken szőrtelen, ( borotvált, de nem feltétel ) budapesti fiút, szívesen kényeztetnék, hosszú távon...
2019. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megszabva, de akibe szerelmes vagyok lassan egy éve, ő egy magasabb, sportosabb alkatú, barátkozós, kedves és értelmes srác.
2019. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!