Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél mennyire számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
hány centi nektek a minimum, ha egyáltalán van ilyen?

2019. nov. 30. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Minimum? Ugyan. Nálam legfeljebb maximum van. Látszik, hogy sokan mentálisan lányból vagytok... Engem csak a cuki, aranyos, törékeny, férfiatlan, szeretetre és oltalmazásra vágyó fiúk érdekelnek, nehezen tudná kihozni belőlem ezt az érzést egy nagydarab valaki. Bizonyos szexuális fantáziákra izgalmas lenne az is, de nem több.
2019. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Legyen magas, de ne legyen vékony. Attól a kombótól a falra mászok.

Egy olyan 180-185 cm és 100 kg már nagyon kívánatos.

2019. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 172 cm magas vagyok. A körülbelül ilyen magasakat csípem, vagy alacsonyabbakat. Ha magasababb, akkor max 175 cm-ig :)
2019. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szamit. En 180 cm vagyok es 175 alatt nekem nem vonzo egy ffi, lehet akarmilyen helyes is. 26
2019. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Én azt szeretem, ha valaki alacsonyabb és vékonyabb is nálam. Én 195 cm magas vagyok, mellé sportos testalkatom van, és valamiért nem izgatnak a hozzám hasonló srácok. Nem szeretem ha valaki férfias, inkább legyen fiatalos, cuki, olyan kis ölelgetnivaló.
2019. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy veled azonos magasságú srácot, akkor nem lesz gond.
2019. dec. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Én 186 vagyok, és igazábol ez az, ami nekem teljesen mindegy 😅😅

Mindemellett vékony is vagyok, ami egyeseknek jo kombo, másoknak nem...

Igazábol ami számít, már nekem, az az, hogy adjon magára, ne legyen elhizva, mert az egészségtelen és nincs kedvem majd 30 évesen mindenféle szívbeteg, diabéteszes, kövér valakit apolgatva tölteni a mindennapjaim

(Ehhez hozzájárult, h nincs azzal semmi bajom, ha valaki beteg, azzal van, ha magát pusztítja)

Amúgy 19 vagyok

2020. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!