Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nők, lányok! Barátkoznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Barátkoznátok egy meleg pasival, aki nőiesen öltözik és viselkedik?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha úgy alakulna igen
2019. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hogy mit értesz a nőies viselkedésen. Ha van közös téma, jó fej, akkor persze.
2019. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Én férfias meleg vagyok, voltak lány barátaim, de még így is érezni néha rajtuk hogy nehezen kezelik a dolgot.


29/F

2019. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen barátom. Mivel jó, őszinte embernek ismerem, így persze. Engem nem zavar a melegség.
2019. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Van ilyen baratom

Engem nem zavar sot neha ker tolem tanacsokat mi lenne neki jo

2019. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Persze! Miért ne? Attól, hogy valaki feminin meleg - akár külsőlegesen is - lehet jó barát, és jó fej.

Nem a kinézet, és szexuális orientáció alapján választom ki a barátaimat.

2019. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha tüllszoknyában meg magassarkúban tipeg mellettem, nem.
2019. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképpen sem. Egy férfi legyen férfi és semmiképpen se viselkedjen nőiesen, nekem az nagyon visszatetsző.
2019. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nálam ez attól függ, milyen személyiségű az illető. Ha egy hullámhosszon vagyunk, nem érdekelne, hogyan öltözködik. Feminin meleget még nem ismerek közelebbről, de abszolút elfogadnék egy ilyen embert, és az sem zavarna, ha szoknyát vagy magassarkút hordana. Akár el is kísérném vásárolni... :)
2019. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Azért szerettem volna mások véleményét is megismerni, mert van egy kollégám, majdnem biztosra veszem, hogy meleg (ez így nyíltan nem került szóba köztünk), és párszor volt alkalmam megfigyelni, hogy a magánéletben elég nőiesen öltözködik (nyilván nem hord magassarkút, vagy szoknyát, de pl. ékszereket, kivágott felsőket, feszülős nadrágokat stb.). Érdekes módon amúgy visszahúzódó, félénk, és a beszélgetéseinkből azt szűrtem le, hogy szerinte az emberek elutasítják és megvetik őt (és kicsit az az érzésem, hogy ő saját magát is). Én nagyon kedvelem őt, és szeretnék neki segíteni, hogy elfogadja magát olyannak, amilyen.
2019. dec. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!