Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan érjem el, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne érezzem magam kiutasítva a meleg közösségből?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy semmi keresnivalóm sincs a meleg közösségben, 21 éves vagyok, évek óta próbálok párkapcsolatot, vagy legalább egy barátot találni vagy bármit de semmi sem jön össze.

Kitaszítva érzem magam, mintha levegő lennék és senki sem akarna tudomást venni rólam.

Soha nem ismertem másik meleget, fogalmam sincs hogyan működik a saját “fajtám”.

Igaz, félénk vagyok, de hogyan küzdjem le a gátaimat, ha rá is írok valakire és annyit ír vissza, hogy “bocsi, de nem”? Vagy ha tinderen 3 év után lesz egy párom, beszélgetek vele két órát teljesen normálisan és másnap letilt? Mit rontok el? Velem van a probléma? Miért nem kapok semmiről visszajelzést, hogy igen, ezen változtass, ez a kép rossz, így kell egy másik meleg sráccal beszélgetni stb. Csak hetero barátaim vannak és nem tudom senki véleményét kikérni a meleg társkeresési gondokról amíg nem ismerek legalább egy másik meleget... Annyit adott a melegközösség eddig hogy ok nélkül megfenyegettek hogy megkeresnek és megerőszakolnak mert “helyes” vagyok. Hiába próbálom a hibáimat javítani, fejleszteni magamon, nem tudok olyan képet átadni online magamról ami alapján bárki elkezdene beszélgetni velem. Elkezdtem edzeni, néha főzök magamra, gyakran kimozdulok, sok barátom van, egyetemen tanulok, nem nélkülözök anyagiakat, saját ház van a nevemen amit árulok, jogosítványom van, nem vagyok kövér, nem vagyok feminin és mégis értéktelen vagyok a meleg társadalomban. És a legrosszabb az, hogy ha a tükörbe is nézek, tetszem magamnak. Így mégkevésbé van bármi fogalmam arról, hogy hol van a hiba. Mit csináljak? Teljesen tehetetlennek érzem magam. Ezerszer jobb lenne heteronak lenni, mert csak mész az utcán és annyi lehetőség van mindenhol ismerkedésre, bárhol beszélhetsz nőkkel élőben, olyan könnyű dolguk van...

Túlzottan vágyok a soha meg nem kapott szeretetre, esélyekre, és egyre csak öregszem.

Hogy tudok kikerülni ebből a szituációból?

Ugye nem csak én vagyok egyedül így? Mert úgy érzem más melegek az én koromban már többszáz kalandon, kapcsolaton, barátságon vannak túl, tele ismeretségekkel, lehetőségekkel, és emiatt én képtelen vagyok betörni ebbe a körbe, mert már kezdő szerencsétlenekre rá sem akarnak nézni.



2019. dec. 17. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán hiszem, hogy létezik meleg közösség. Ez csak az internetes ismerkedés világa, ahol az emberek 90% ilyen.
2019. dec. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha létezik is ez a közösség, biztos nem akarnék közéjük tartozni. Én biszex vagyok, és neten ismertem meg több pasit. Sokkal a mai napig tartom a kapcsolatot. Több mint 3 éve vagyok együtt a jelenlegi barátommal, akit szintén neten ismertem meg. Tehát fel a fejjel. Ne add fel.
2019. dec. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ha ez megnyugtat, olvasva a soraidat egészen magamra ismertem, csak én pár évvel idősebb is vagyok... Sajnos nem tudom a megoldást én sem :(
2019. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi probléma! Ez a "közösség" romlott úgy ahogy van, mindenki csak alkalmi szexet keres, ne akarj közéjük tartozni. Szerintem jobb ha esetleg az egyetemen vagy ilyen bulikban próbálsz társat keresni. Nyugi bőven van még időd keresni embereket és meg fogod kapni azt a sok szeretet. :)

Remélem tudtam segíteni, ha szeretnél írhatsz nekem is nyugodtan (én is hasonló vagyok mint te, szívesen beszélgetek :/), 19 vagyok, szintén egyetemista pesten. :)

2019. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik korosztály között keresgéltek,de a fiatalok között kevés az olyan aki tartós kapcsolatra vágyik.
2019. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Minél @elegebb valaki annál aljasabb, önzőbb, gyávább, hazugabb.
2019. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2 évig kerestem az igazit, tepertem miatta. Minden oldalon fent voltam, az elvárásaim abból álltak, hogy legyen a beszélgető partneremnek 4 végtagja (aztán persze ebből is volt kivétel) mert olyan szinten kétségbevoltam esve, én teltebb vagyok, ugyanakkor "széparcú"nak gondolom magam, tetszem is magamnak a tükörben, intelligensnek gondolom magam, műveltnek kicsit talán az egóm is nagy. Aztán most 20 évesen meguntam, és úgy vagyok vele ha jönni akar jönni fog, nem keresem.

Meleg "csak barátról" annyit hogy én társkeresőn barátkoztam össze egyel aki ugyanitt lakik a városba, fel is mentem hozzá, párszor még erőltette a barátkozást, de rájöttem hogy emberileg szánalmas (drogfüggő) és annyira nincs szükségem olyanra aki "átérzi amit én" kb barátnőimmel ugyanolyan szinten tudok pasikról beszélni. Persze ez is szubjektív. Inkább nem leszek ilyen "közösségnek" a tagja.

2019. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de nem tudom, hogy megnyugtatónak kéne éreznem, hogy nem csak én vagyok hasonló helyzetben, hanem inkább felkavaróként tudom felfogni, hogy így működik ez a rendszer:/
2019. dec. 18. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagy egyedül. Írtam.


20M

2019. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!