Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegek, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegek, akik a fiatalokra buknak, ti hogy látjátok? Idősebb korban is találni partnert?

Figyelt kérdés
Tehát nincs az, hogy a fiataloknak nem kelletek?

2019. dec. 20. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem pl. nem számít a kor, voltam már 40+ossal. Szerintem lehet 40 fölött is jól kinézni (bár nehezebb, az tény), meg lehet valaki 18 évesen is elhanyagolt. Szóval szerintem ha valaki odafigyel magára, akkor nagyon is lehet 40 fölött is ismerkedni.


23F

2020. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ha nem hagyja el magát az ember.Nincs + 30 kg.

Van is és lesz is fiatal partenereim.Megtartani az a nehezebb.

Az első szexnek,tökéletesnek kell lenni.Ki kell elégíteni

minden óhaját.És a lakás.Ha nincs bérlelj.Erdő,kocsi

nem ok.

2020. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nincs gondom ezen a területen. Persze hosszútávra inkább korombelivel megy a dolog. Fiatalokkal csak pár hónapig általában.

25 év alattiakkal pedig nem szívesen jövök össze, mert sokuk még nagyon nem tudja mit akar és nagyon bonyolult velük. Pedig ők is aranyosak tudnak lenni. :)

45F

2020. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

A start apró rendszeresen keresnek 55-70 évig a tinik.Nem tudom hogy

a leírásban közlik hogy 18 alatti.Sok van onnan de innen is össze jött

már elég sok.

2021. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!