Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiként arról fantáziàlni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként arról fantáziàlni, hogy egy néger pasi jól megfarkaljon?

Figyelt kérdés

18/4.2 dildó tövig felmegy, iszonyú nagyokat lövök így maszturbálás során. Állítólag frenetikus érzés a végbélben egy farok.


Ki mit mond?


2019. dec. 21. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én azt mondom, hogy biztos élveznéd, ha erre vágysz. De én azért kihagynám, hogy egy ni**erpéló csúszkáljon a végbelemben.
2019. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kategóriatévesztés!
2019. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Upsz, bocsi. De komolyan, jó izmos seggű, nagy farkú néger megszúrhatna.
2019. dec. 21. 01:05
 4/8 Sertés ***** válasza:
10%
Ki vagy te? Migránssimogató?
2019. dec. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Engem egy nagy fehér farok (big white cock) jobban izgat.😃
2019. dec. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Lakatos winetou vagyok,most megyek azt magamèvá teszlek,de aztán ne sirjál hogy varrás mentèn repedsz..
2019. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
22cm feletti dákot probálnék ki
2019. dec. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

ha csak a méret miatt vágyol fekete srácra akkor akár fehéreket is kereshetsz a magyar srácoknak sincs mit szégyellni én úgy tapasztalom, ha viszont azért akarsz fekete srácot mert tetszik hogy másabb mint amit megszoktál akkor éld meg a vágyad

férfiasak dominánsak és én azt tapasztalom hogy 90% full aktívak, nagyon kevés köztük a passzív vagy az uni

próbáld ki több pasival is aztán majd eldöntöd neked mennyire jön be, egy példából nem érdemes következtetni

2019. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!