Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legizgalmasabb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legizgalmasabb szexuális élményeitek az idén? Esetleg amit idén tudtatok kipróbálni, de mindig is izgatta a fantáziátokat?

Figyelt kérdés
kort is írjatok

2019. dec. 27. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Legizgalmasabb nehéz lenne egyet is kímélni.

Temetőbe

Erdőbe

Közterületen

Megközve-kikötözve

Teraszon

Medencébe

Réten

Elhagyott házba

Le égett szálodába

Autóba - erdőbe

3mas

Várban

Kastélyban

Minden nagyon jó volt mivel jó volt vele.

Tengerpart kimaradt, azt már valaki mással élem meg.

2019. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Erényöv volt rajtam 1 hétig, a kulcsa meg a másik srácnál. Szabin voltam es megbeszeltuk, h barmikor ugrok, ha hasznalni akar. Plusz szervezhet nekem tobbest, extrem helyzeteket, stb. A kulcsokat megtartotta volna, ha barmikor nem jelenek meg ott, ahol mondja... mivel egy eleg komoly eszkoz volt, egyedul nem tudtam volna levenni, max kellemetlen magyarazkodassal, mas segitsegevel. eleg kemeny het volt :)
2019. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szex egy szófiai hostelben egy amerikai aktív sráccal, úgy, hogy a többiek aludtak mellettünk a szobában.
2019. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!