Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok szoktatok arra vágyni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szoktatok arra vágyni tesikor hogy vmelyik veletek öltöző szép lábú fiú masszíroztassa, nyalassa veletek a talpát? Volt már akivel történt ilyen? (storyt is várok, akkor is ha csak vágy volt)

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

28/f Bp - Nekem csak enyhén van lábfétisem. És könnyebben jön be a leírtak fordítottja, hogy más akarja csinálni ezekez a lábaimmal. :)

Tehát nekem az jön be, ha másvalaki fantáziál ilyeneket rólam. :D

2019. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem volt semmi ilyen élményem de sokat fantáziáltam róla mikor még gimis voltam
2019. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy osztálytársam, aki rendszeresen zoknit cserélt és sokat volt mezítláb az öltözőben. Nagyon szép lábai voltak. Akkor elfantáziáltam arról, hogy szivesen kikötözném és megcsiklandoznám a talpait. Esténként ilyen képekre vertem a farkamat. Sajnos a gimis időknek már vége. Hiányzik a sok meztelen láb és a lábszag tesis nosztalgiája.
2019. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában volt egy srác osztálytársam, akinek több alkalommal is csikiztem a talpát. Egyáltalán nem volt csikis, de szerette ha csikizik. Én meg ugye szerettem csikizni, így sokszor volt erre példa. :D

Legelőször egy tesióra után csikiztem meg a talpát, mikor mellettem levette a zokniját. :D

2019. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk volt egy fiú akinek igazából nem volt különösebben szép a lába, de kicsit lányos volt, nulla szőrrel és a bőre puha, viszont nagy, 45-ös. Plusz lúdtalpa volt meg úgy általában sokat fájt a lába, és egyszer futás után sokáig az öltözőben maradt, már csak ketten voltunk, levette a zokniját, és a lábát, talpát fogdosta meg masszírozta. Arról beszélt hogy sokat fáj a lába, mert rossz a tartása meg lúdtalpa van (kicsit el is volt hízva) meg a lábujjai is ferdék voltak. Aztán kicsit a hülyét tetettem, hogy mi a baj vele pontosan, és akkor megmutatta a talpát közelről, hogy mennyire lapos és nincs boltozat meg hogy ferdék a lábujjai és ha sokat mozog gyorsn elfárad és megfájdul e miatt.

Aztán voltunk egyszer ottalvós osztálykiránduláson a mátrában, amit meg is másztunk, ő eléggé szenvedett, már sántikált a végén, amikor visszaértünk rögtön levette a zokniját, jó büdös volt a lába, és a talpát masszírozta megint. Végül aznap végig mezítláb, papucsban volt, szóval jól meg tudtam nézni a lábát.

2019. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van egy nagyon jó sztorim. Nem akarom untatni azt akit nem erdekell, de akit igen privibe nagyi szívesen VÁLASZOLOK RÉSZLETESEN IS
2019. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A tesiöltözőben én nyalogattam is egy srác talpát. :D Persze csak ketten voltunk.
2020. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is csak fantáziáltam róla.Gyakorlaton volt egy srác, mindig azon járt az agyam jó lenne, ha gyakorlaton zokni nélkül hordaná a cipőt és a végén minden nap a meztelen talpát nyalogattatná velem. Az izzadt cipőjét fel kellene vennem természetesen zokni nélkül és abba kellene haza mennem. Sport cipő volt rajta mindig. Aztán ebből csak annyi lett, hogy egyszer mikor egyedül voltam az öltözőbe sikerült hosszasan szagolgatni és belenyúlni az izzadt és szagos cipőjébe. Azóta perszer néhányszor sikerült talp közelbe kerülnöm. Ha esetleg valaki nyalatná még mindig kapható vagyok rá...
2020. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikban csikiztem az egyik srác lábát sokat, legtöbbször az utolsó órai tesik után. :D

Nagyon csikis fiú volt. :)

2020. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Van itt olyan, aki szívesen kényeztetné egy fiatal srác talpát egy hosszú nap után?:) 19/f
2020. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!