Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Szóval! Összességében nagyon romantikus személyiség vagyok. Sajnos egyátalán nincs senkim. És tudom, hogy nem tudnék "csak úgy" szexelni..Ahhoz szerelmes kell hogy legyek.. De mostanság egyre inkább többet gondolok az egyéjszakás kalandokra. Hogy pl. Milyen jó érzés lehet valakit le$z0pni is. 90%-ban biztos vagyok abban hogy nem vinne rá a lélek, mert fontosabb hogy valakivel átkarolva aludjak el, mint össze-vissza b@$zni. De nem tudom hova tenni ezt a gondolatot. Miért lehet ez?


A normális válaszokat Köszönöm


20/F/P



2019. dec. 29. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Aki ilyen fiatalon romantikus és összebújós, ölelős alvásra vágyik, az nagyon dicséretes.

Ma , amikor az instant menetek és a ma itt, holnap ott tartom oda magam a divat.


Bár a szerelem nem mindig jön elsőre, de érdemes átélni, úgy sokkal de sokkal jobb egy gyengéd éjszaka, amire Te is vágysz !

Sok sikert, fel a fejjel !

2019. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a hormonok dolgoznak

Egyre jobban vágyod a sexet

És az önkielégítés már nem fog segíteni egy idő után.

Kanos vagy.

2019. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen :)
2019. dec. 29. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen én is csak arra vágyom, hogy valakivel összebújva aludjak el esténként, (a szex nem fontos) reggel pedig pár puszival keltsen fel ^^, de ez nem mostanság fog összejönni. :(
2019. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/4 tök aranyosan írtad le.. Sok sikert :)
2019. dec. 29. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, neked is. :D
2019. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen még én is erre vágytam, csak vártam és vártam.

Azt feladtam, függetlenként monogám életet éltem, senkivel sem voltam, 22 évesen vesztettem el a szűzességem.

Ebben a korban mindenki így van, aztán rájön, hogy társat találni szinte lehetetlen.

Legyen veled egy megyében, legyetek egymásnak szimpatikusak, legyen meg a kémia köztetek, és mindketten komolyat akarjatok,és hűséges is legyetek, na a melegeknél ez nagy elvárás.

Most 28 vagyok, de még mindig várhatnék az igazira, várok is, de addig sem vagyok egyedül, és sem vagyok az a fűvel-fával típus van egy barátom, barátáság extrákkal vele már 3 éve.

2019. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah...nagy kamus a srác beszélgettünk azr egyszer csak se szo se beszéd megszün rette a fiókját.
2019. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!