Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan küzdhetem le érzelmeime...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetem le érzelmeimet, ha melegként egy hetero fiú iránt érzek komolyabban?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk, elég sok időt töltünk közösen (ezen nehezen változtathatunk). Tud róla, hogy meleg vagyok, nincs vele problémája, érzéseimről viszont nem tud és nem is szeretném, hogy tudjon.

2020. jan. 1. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Beszéld meg vele hiyg hogy tudnátok ezen segíteni egymásnak, lehet hoyg is viszonozza ha még hiyg tudja hiyg meleg vagy akkor lehet nem fog annyira meglepodni
2020. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Van a városunkban egy pizzafutár, akit néha-néha látok és olyan jól néz ki, aránylag izmos, gyönyörű szemei vannak és már én is vettem át tőle rendelést. Szívesen megismerkednék vele, de ő is hetero. Igen ám, de mikor rájöttem, hogy egy volt kollégámnak a fia, akivel olyan jóban voltam az üzemben, letettem róla. :( Bocsi, nem adtam ezzel választ a kérdésre, de hasonló...
2020. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tanács az hogy ülj le vele és mond el neki az érzéseidet. Még hogy ha nem is viszonozza legalább ki adod magadból és ezzel már egy lépéssel közelebb kerülsz ahhoz hogy túl legyél rajta.
2020. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajna sehogy.


Ugyanígy voltam én is. Heteróba szerelmes. Reménytelenül. Ráadásul éveken át minden nap láttam (egy suli).


Megszakítottam vele a kapcsolatot és elmondtam neki az érzéseimet. Ez volt a legtisztább és legjobb döntés amit valaha hoztam.

2020. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos aterzem, nagyon sokat sirtam/sirok emiatt, nem tudsz mit csinalni ezzel :)

Amig nem szakad meg a kapcsolat egy hetero sraccal, addig csak rossz lesz szerintem.

2020. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az előttem válaszolókkal. Ha jó barát is és értékes neked akor emiatt nem szabad meg szakitani a kapcsolatot. Ha biztos vagy benne hogy hetero akkor ne mondd el neki mert ez a te kereszted nem az övé. (Beszélgess más barátokkal, barátnőkkel róla, akikben megbízol).

Túl kell tenned magad rajta. Éld az életed ismerkedj melegekkel és majd ha találsz valakit akkor elmullik. Tapasztalat, én is szerelmes voltam a legjobb barátomba sőt az egyik barátnőm meg belém. Évekkel utána mondtam el a barátomnak viccesen egy buliban. A barátnőm meg elmondta anno és nem tudtam mit kezdeni vele, ő se hónapokig fura volt csalódtam én is és ő is, ezért nem javaslom az őszinteséget.

2020. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csatlakozok az első pár hozzászólóhoz, sajnos amíg együtt töltötök rengeteg időt, addig sehogy sem fogod tudni leküzdeni ezt az érzelmet. Ha hetero, akkor mondhatsz neki bármit, úgyse fog vele összejönni a dolog, ebben az esetben pedig te fogsz magadban felőrlődni, féltékeny leszel, ha lesz barátnője, stb. Ez tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat, mert úgy leszel rá féltékeny, hogy ő nem tud a helyzettel mit kezdeni és változtatni se. És ráadásul érteni se fogja a dolgot nagyon, ha csak nem mondod el neki, hogy miért kezdett megváltozni a kapcsolatotok.
2020. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!