Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek 40+-os aktívnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek 40+-os aktívnak mennyire nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Ismerkedésben ugyanúgy fiatalság és szépségkultusz van, mint más egyéb téren is.

Aki 35 felett van, már aggastyánnak kezelik, nem válaszolnak neki, eltűnnek. És sajnos, nemcsak a fiatalabbak, hanem a negyvenesek is.

Lényeg a minél fiatalabb " ropogós passzív pipihusi ", nem számít, ha link, ha ápolatlan, ha zsarol, ha tönkretesz.

Akár egy éjszaka is,de meglegyen.

Tartós kapcsolatról pedig ne is álmodjunk....


49 F/a

2020. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Hülyeség amit az első hozzászóló írt. Én 42 éves vagyok, és a tizenévestől felfelé minden korosztály megkeres, és szexelni szeretne. Szerencsére már több mint 3 éve együtt vagyok a barátommal, így már csak beszélgetek, esetleg képet cserélek és ha tudok tanácsot adok a megkeresőknek.
2020. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

1- es vagyok és nem marhaság, amit írtam.

Ennek ellenére három fiatal párom is volt,de mivel egyik sem volt hű, jobb lenne már egy korombeli. De ők nem tudom, hol vannak.

Igaz én nem szexpartnert keresek, mint a legtöbb meleg, aki még a párja mellől is mással ismerkedik.

2020. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 50+os bi vagyok.Nem is szép,de soha nem jelent gondot

ismerkedni.Szexre gondolok,ki mondottan.

2020. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
32 éves passzív vagyok, nekem kifejezetten bejönnek a 40-50- es aktív pasik!!
2020. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

25 ös passzív vagyok.

Nekem is bejön a 40 es korosztály

2020. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!