Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valakinek lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek lábfétises kalandja?

Figyelt kérdés
Hogyan jött össze, honnan ismerted meg a partnered? Miket szoktatok csinálni?

2020. jan. 6. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
masszőr srác nagyon érzékien maszirozza a lábaim talpam meg nyalogatja szopizza .
2020. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nyalogatni szoktam,gyengéden harapdálom a talpat,és a láb nagyujját szopogatom mintha oráloznék
2020. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
2 es vagyok.ha van partnerem
2020. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy egy srác lábfejét simogattam, játszottam vele, de komolyabb nem volt.
2020. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Párommal igen
2020. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenével kellene már jelezni a kategóriát, hogy mindenki észrevegye? Végig kapitális betűkkel, pirosan villogva talán észrevenné mindenki.


A kérdésre válaszolva:

Igen, már volt. Egy volt partnerem kétszer kipróbálta velem, de nem igazán jött be neki, így nem csináltuk többet, pedig engem hihetetlenül beindít. Mellesleg pedig mesterien csinálta, mintha legalább mindig is lábfétisezett volna.

Lefeküdtem a földre, ő az ágyon ült. Lehúztam a nadrágomat, és a talpával játszott az álló farkammal. Mindketten szerettük a soft SM-et, így erősebben is meg-megdörzsölte a talpával, gyengéden beletaposta a hasam bőrébe. Én akartam volna, hogy álljon rám, de azt mondta, hogy ő nem biztos benne, hogy ez jó ötlet. Nagydarab férfi volt (nem kövérségre értem), férfias alkata volt, a méretéhez hasonlóan nagy lábakkal (46-os lába volt), és nagy farokkal is. De az egy másik sztori.

Utána én nagyon szerettem volna kipróbálni, ami igazán izgat ezen belül, így pozíciót váltottunk. Leült egy kisebb székre, a fejem pedig a szék lábánál, na meg az ö lábainál voltak, a fejem alá betett egy párnát, hogy azért kicsit finomkodjon is.

Utána pedig kíméletlenül belenyomta az arcomba mindkét talpát, szabályszerűen belesüllyedt a fejem a párnába. Erősen dörzsölte az arcomon a talpát, teljesen eltorzítva az arcomat.

Mivel a legelső szexuális élményem volt, eléggé szégyellős voltam, így nem tudtam elélvezni, de a vágy szétszaggatta az egész bensőmet. Így egy idő után nem vertem tovább, hanem csak az oldalaim mellé fektettem a kezem, és élveztem, ahogy a szürke zoknijának anyaga simogatja az arcomat, és nagyokat szagoltam a zoknija szagából.

Soha nem látott még egyetlen lábfétises videót sem, de tényleg hihetetlenül jól csinálta, pont ahogyan mindig is képzeltem.

Egyszer megismételtük majdnem ugyanezt, csak akkor mezítláb volt, azt is nagyon élveztem, de annyira nem, mint az, amikor zokniban volt.

Utána pedig már csak fantázia szintjén beszéltün arról, hogy milyen lenne, ha besikosítóznánk a talpát, ő pedig a farkamat közrefogná velük, és addig mozgatná fel-le mindkét talpát a farkamon, ameddig el nem élvezek. Sajnos ez már nem került kipróbálásra, mert utána különváltak az útjaink.

Megjegyzem, azóta nem volt lábfétises élményben részem, pedig nincs még egy olyan dolog, ami ennyire feltüzelne.

Szóval ez volna az én lábfétises élményem, kicsit részletesebben.


22/F

2020. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Nekem is volt már. 😊
2020. jan. 7. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne nekem!F
2020. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsés vagyok. Előző barátnőm engedékeny volt ez ügyben, így sok mindent ki tudtam próbálni. 21/f
2020. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!