Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A péniszemen fordyce-pöttyök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszemen fordyce-pöttyök (faggyúmirigyek) vannak. Valamint a herezacskón 5-6 tűszúrásnyi lila érpöttyök. (csak erekciónál lehet észrevenni kb) Kérdés: ez mennyire zavarja az aktív férfiakat a sex közben?

Figyelt kérdés

Meleg passzív, vékony-magas testalkattak rendelkezem. (naponta sportolok).a fordyce pöttyök nagyon sok férfinak és nőnek előfordul szájon, nemiszerven. Nekem halvanyodtak ezek, csupán a hímvessző alján van néhány).

urulógus szerint ez mind öröklött, természetes dolog. Nem betegség, másnál is előfordul.



2020. jan. 7. 18:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
NEM ZAVAR SENKIT! 17/l
2020. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
6%
várj meleg vagy??
2020. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg mondom őszintén elég gusztustalan.
2020. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Alig lehet látni, másnak rohadtsok férfinak vannak faggyúmirigyek. A kis érpöttyök meg szintén halványak. Veleszületett dolog. Ne csomóra gondolj. A hajszálér végén a vér kicsit megreked, nem nagyobb mint egy tű hegye a lila kis pötty. Ebből van kb 5 db
2020. jan. 7. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a legtöbb férfinak van a szerszámon ilyen, pl nekem is, kinek több, kinek kevesebb. Szerintem ne parázz rá erre nagyon.
2020. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak, több mint neked, eddig egyetlen partnerem sem zavarta. Ha pedig valaki problémázik rajta, azzal a saját butaságát bizonyítja.
2020. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem se zavarna, csak ugye hiába egyik se betegség, mégis önbizalomromboló, hogy, aki nem ismeri most magyarázkodjak ez mi az mi. :/ a fordyce nekem igazából, amit utálok magamon. De hiába, minden doki azt mindha, nem betegség, nem kell vele figlalkozni. Egyikkel sem.
2020. jan. 7. 19:33
 8/11 A kérdező kommentje:
*mondta
2020. jan. 7. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira altalanos dolog, hogy szerintem senkit nem zavar. Esetleg azt aki meg nem latott ilyet es nem tudja mi az.
2020. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van róla kép azt megnézném, mert sajna így nem tudom elképzelni, de amúgy ha passzív vagy főleg ne aggódj. Én aktív vagyok és nem hiszem, hogy kiszúrnám. Bár tény, hogy meg szoktam nézni hátha pl kiszúrok egy nemibetegséget :D De amúgy nem. Nem kell parázni ;)
2020. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!