Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelő srácok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok nektek mik a vágyaitok?

Figyelt kérdés
Hogy próbáltátok ki elsőre? Kivel? Hány évesen?

2020. jan. 10. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
A BDSM-met nem a srácok, hanem a Férfiak műfaja.
2020. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát nekem az első egy erdőben volt. Egy srácot aláztam és sz-pattam, pofoztam, dugtam. Akkor 19 voltam. Azóta máshogy és más izgat. Akkor ő akarta. Ő vezetett rá :D

Szeretem ha a másik fél átadja magát és bármit megtesz mert öröm neki, hogy szolgálhat. Nem szeretem mikor vki rinyál és meggondolja magát. Főleg orál, pofon, hereszorongatás, fotózás, köpés, kemény dugás ami izgat.

2020. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én kedveltem volna, de a meleg oldalon annyi hisztis, megbízhatatlan "dom" van, hogy teljesen megutáltam a műfajt.

Egyébként 24 évesen. Izzadt lábat, segget és hónaljat szagoltam, nyaltam, az átizzadt edzős trikójával fojtogatott és pórázként használta, pofozott, alázott, stb. Nem minden jött be, de azt gondoltam, hogy benne van a szerepemben az, hogy olyat is megcsinálhat, ami engem nem izgat.

2020. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak szeretném, ha egy férfia úgy, arra használna, ahogy kedve tartja.

De közben meg mégsem, mert valahogy azt szeretném, hogy ne legyen gyöngéd, de kérdezzen rá, amikor az első pillanatot megadta abból a dologból, amit éppen csinálni akar, hogy okés-e, mehet-e, belefér-e.

Sokszor azt érzem, hogy olyan vágyaim vannak, hogy egy férfi elpusztítson, a végletekig alázzon, máskor pedig gyermeki félelem dolgozik bennem, hogy ez az ember bántani akar.

De egyébként én nem igazán fogok szerintem erre partnert találni, mert én nem tudnám elviselni, ha a szerepjáték után kihajítana, mint egy koszos rongyot, egy újabb játékszerét, hanem miután kimondtuk, hogy akkor itt most megállunk, ölelkezzünk, simogassuk egymást. Dörzsölje finoman a kezével azokat a vörös foltokat a testemen, amiket ő okozott.

Tudom, nagyon fura.

Azt lehet gondolni erről, hogy most akkor döntsem már el...vagy ez, vagy az.

Én viszont mindkettőt szeretném, és tisztában vagyok vele, hogy ilyen férfi szerintem nincs.

Aki szeret kegyetlen lenni, szadista beállítottságú, de közben egy gyöngéd, védelmező alkat is egyben.

Hát, ez van.


22/F

2020. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

40es pasi vagyok már. Nálam a klasszikusnak számító bdsm klisék nem annyira dominálnak. Én a medicalban éltem és élem ki a dolgot.


30 voltam, amikor egy 21 éves sráccal eljátszottam a szigorú doktorbácsit. Én fel voltam öltözve, neki le kellett vetkőznie előttem, először alsónacira, majd a végén azt is levetettem vele.

Élveztem azt, hogy szégyenlős, de kénytelen vetkőzni. Előttem nincs titok, mert a teljes testének minden pontja láthatóvá vált előttem. Betapitottam, meghallgattam fonendoszkóppal, hátrahúztam a bőrt, heréket megvizsgáltam, felnyúltam a fenekébe és a prosztatát is vizsgáltam.

Ugyanakkor szeretem a másik szerepet is. Ha egy nálam jóval idősebb és nagyobb darab 'orvos' alaposan megvizsgál, akkor én vagyok kiszolgáltatva neki. Ilyet is szoktam 'játszani'.

Aztán a medicalba bele lehet vinni a bdsmet úgy, hogy pl csoportos sorozás, kemény utasításokkal. Vagy börtönorvos, igazságügyi orvos, aki lélek nélkül csak vizsgál és akár meg is alázza a páciensét. Lehet injekciózni, lehet bilincsben vizsgálni és "rendőrileg" erővel levetkőztetni a delikvenset. Stb. De pl nagyon fiatal srácot szívesen csicskáztatnék is,mhogy anyaszült meztelenül teljesítse az utasításaimat.

2020. jan. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt tapasztalatom bdsm-el fiúval. De engem leginkább a kötözés,kiszolgáltatott lét, orgazmus kontroll, erény öv, játékszerek izgatnak.


26 vagyok

2020. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kovpet ***** válasza:
100%
# 4: De, van olyan :)
2020. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 van olyan ezt hívják BDSM párkapcsolatnak. 😉 Amikor a szubmisszív a dom féltett kincse.
2020. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pofon, mélytorok, cumcontroll, ilyesmik
2020. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a cum control, alázás, női ruhába öltöztetés, erény öv, tágitás, ilyesmik érdekelnek szubmissziv oldalról
2020. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!