Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homszexuális és biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homszexuális és biszexuális fiúk és heteró vagy bi lányok! A barátom (haverom) honnan tudjam, hogy csak viccel, vagy komolyan is gondolja ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kicsit fura srác, de inkább jó értelemben. Kiáll magáért a céljaiért nagyon tud küzdeni és szakmáiban is profi. Viszont rohadt önfejű és okoskodó, csak úgy jó ahogy ő csinál valamit másképp nem lehet. Másokat megsért de ő nagyon sértődős.

Miért barátkozom vele hagyjuk. Vagyis annyit hasonló ízlés hasonló hobbik...mind a ketten 35 körüli szinglik.

LÉNYEG 1

Nagyon sok nőt meg.. állítólag bár mostanában csak orális és anális aktusai vannak lányokkal, nőkkel. Tényleg nagyon jó szövege van amivel leveszi a nőket a lábukról (gondolom). Ami elvileg nagyon rossz dolog, random jelölget be csajokat a facen és ott aki hagyja magát befűzi. Főleg 35+ egyedülálló szegényebb és butább anyukákat kezelget. Szerinte minden nő ribizli,és csak arra jók. Persze volt már szerelmes volt komoly kapcsolata, van egy lánya akitől 21 évvel idősebb. Na de mondani sokmindent lehet.

LÉNYEG 2. Ha egyedül van otthon mindig azt akarja aludjak nála.(szüleivel él, de nem az a tipikus lúzer mint én aki szintén ) Olyan helyen lakik ahová naponta 2 szer megy a busz. Sokszor beszél arról,hogy készüljek mert seggbe... vagy ha valami szívességet tesz nekem, egy laza pipa lesz. Mondom én nem olyan vagyok, akkor elkezdi mondani úgyis szerencsétlen vagyok a lányoknál. Feltűnően sokat írkál nekem messengeren, muszáj vele beszélgetni. Egyszer azt mondtam neki (rá célozva) "ahogy az egyik barátom mondaná..." Erre válasza: " Miért több is van"és olyan volt mint aki nem akarja,hogy más is legyen.

Nem szeretném húzni az időtöket, szerintetek komolyan gondolja amiket ír?



2020. jan. 13. 21:49
 1/9 A kérdező kommentje:
ja mert mondja ő az anált és az orált részesíti előnyben, azt végül is egy pasi is meg tudja adni vagy valami hasonlót.
2020. jan. 13. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aludj nala es megtudod.
2020. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a kettes válaszolóval. Tedd próbára.
2020. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésem. Te szeretnéd, hogy történjen vmi? Mert ha igen, akkor aludj nála. Mit veszthetsz.
2020. jan. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthet? Ilyen kelekótya akiről ír az is lehet, hogy nemi beteg.
2020. jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettessel egyetértek, nála alszol, azt hozd fel valahogy a témát, kicsit viccesen például: Mi van, csak messengeren nagy a szád? :D Ha viccesre veszed, hülyülésnek is be lehet tudni, de ha látja rajtad, hogy nyitott vagy rá, és ő is akarja, akkor bepróbálkozik.

Ez ugyanaz mint mikor a hetero fiúk mondják egymásnak kapd be a fas-zom, de ha azt mondanád nekik, hogy vedd elő, akkor nyuszik :D

Ebből le tudod szűrni te is, hogy hogyan reagál rá.

2020. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
attol függ ,te mit lépnél vele? vonz? el tudod képzelni,hogy legyen szex köztetek? ha igen ,aludj ott es lesz..ha nem,marad igy minden a régiben,ugyse lesz szex ennyi
2020. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress rendesebb barátokat. :)
2020. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

bár nekem irkálnának ilyeneket.

Én ott aludnék. Kiprobálnám mi lesz.

2020. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!