Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg aktiv pasi vagyok, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktiv pasi vagyok, a korom miatt nem találok partnert vagy azért mert nem a trendi egyéjszakás kalandokat keresem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 20:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
44 vagyok
2020. jan. 17. 20:32
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem szép dolog az egy éjszakás kaland!

Összetöröd a másik lelkét!

2020. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem trendi, tiszteld a lelkét a masiknak.
2020. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmi köze az életkorodnak ahhoz hogy találsz-e partnert, szerinted aki elmúlt 40 éves az már sosem fogja átélni a szexet? (akár meleg akár nem) Már megbocsáss, ha elmúltál 40 akkor fejben is legyél az, ne egy 15 éves szűzfiú szintjén mozogj!
2020. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Lehet nem a fiatalok kozott kene keresned hanem a sajat korosztalyodbol, a legtobb fiatal undorodik az idosebbektol jo esetben
2020. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Benne lennék, ha jól nézel ki. 22
2020. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

"Lehet nem a fiatalok kozott kene keresned hanem a sajat korosztalyodbol, a legtobb fiatal undorodik az idosebbektol jo esetben"


Szerintem meglepődnél hány fiatal bukik az idősebb pasikra, köztük én is. (privátot nem kérek, nem ajánlat volt, nem ismerkedni akarok, csak a véleményem írom le)

Jó mondjuk 28 vagyok, de engem mindig is a 30+ os pasik vonzottak. Ez olyan mint a hetero srácoknál akik a Milfekre buknak, azokból is rengeteg van.

A 44 meg szerintem nem vészes kor.

Ha igényes vagy (nem méregdrága holmikra gondolok) de ha adsz a külsődre, magasabb az önbizalmad ( ez fontos, mert ha te így állsz hozzá, hogy a kutyának sem kellenék, ezt fogod a másik felé kisugározni), humoros vagy, fiatalos gondolkozású akkor van esélyed.

Az utóbbi dolog az ami engem nagyon megfog, mikor egy 40-es pasival úgy tudok beszélgetni bármiről, mintha a saját korosztályombeli lenne, megtaláljuk a közös hangot.

2020. jan. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Biztosan nem a korod miatt,mert én 49 évesen,aktívként, ha olyan beállítottságú lennék,naponta váltogathatnám a fiatal partnereket.

Kisugárzás a fő,és ez nemcsak a ruhán múlik. Én átlagosan öltözöm,de azt mondják,hogy nem tudnának ellenállni,mert a belsőm és a stílusom vonzza őket.

Ha Te saját magad felé nem vagy elégedett,vagy optimista,akkor ne várd mástól sem.

És bizony,lehet,hogy sok fiatal undorodik az idősebbektől,de nem is hinnéd, mennyien szeretnének értelmes és olyan idősebbet,aki nem testnek "használja" őket, hanem emberként veszi őket, egyenrangú emberként.

Beszélgettem már órákig 19 évessel is, elmélyulve, komolyan, mit számított,hogy apja lehetnék.


Ezért ne a korra fogd, az "csak" egy szám...


49F/a

2020. jan. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

7-es, en a 15-20 eves korosztalyra gondoltam, nagyon sok velem egy korosztalyban levovel beszelgettem (18 vagyok), es egyik se lett volna benne idosebbel se kapcsolatba, se alkalmiba (40 felettiekkel)


Persze van olyan akinek fiatalon bejonnek az idosebbek is, de eleg ritka

2020. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azért nem a nagyon fiatalokra gondolok.25-40 ig gondolkozok
2020. jan. 18. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!