Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én vettem észre, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy a diplomások, értelmiség között sokkal magasabb a melegek aránya?

Figyelt kérdés
Vagy csak ilyen közegben mozgok, és nem ismerem az alsóbb rétegeket?

2020. jan. 18. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

minden közegben van, de tény, hogy a melegek nagy része nem tartja előnyösnek a fizikai, kétkezi munkát, inkább tanulnak, diplomát szereznek, vagy keresnek olyan munkahelyet, ahol nem kell fizikai munkát végezni.

Pl. az egyik mobilhálózatnál a férfi értékesítők nagy része meleg, vagy a ruhabolti férfi eladók is azok.

2020. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem, minden társadalmi rétegben ugyanakkor a melegek aránya. Csak az értelmiségiek jobban fel merik vállalni saját magukat, mivel többnyire értelmiségi közegben "mozognak", az értelmiség pedig általában toleránsabb a másság iránt.

Ettől még vannak szakmák ahol több a meleg, de az független a diplomától.

2020. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Lehet benne vmi. Minden srác akivel voltam továbbtanult vagy már eleve diplomás volt.
2020. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kettesnél a pont.

Vállald már fel egy építkezésen egy rakás férfi között, azt, hogy meleg vagy :D

Lehet még el is vernek.

2020. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen sok a diplomás és értelmiségi a melegek között, akkor miért van ennyi retardált planet romeon?
2020. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
*Illetve mi ez a sok idióta kérdés itt minden nap?
2020. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Ez teljesen így van.Ennek az egyik tudományos magyarázata,a melegek ,és a bi sek sokkal okosabbak a heteróknál .

A biológiai okába most nem mennél bele .

Nézzél utána a hires neves embereknek .Egy sem heteró szinte

2020. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Jaj!de ugye nekem nem kell szégyenkeznem hogy kantáros munkásruhába vagyok....mert építőiparban dolgozom.?
2020. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez több okból lehet:Egyrészt a melegekben a társadalmi nyomás miatt nagyobb a megfelelési kényszer. Másrészt pedig a kevésbé művelt rétegekben kisebb az elfogadottság mértéke, ezért kevesebben mérik felvállalni.
2020. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez téves érzékelés. Max értelmiségi körökben jobban felvállalják. Minden társadalmi rétegben ugyanannyi a meleg, csak nem mozogsz közöttük, vagy nem vállalják fel annyira. De lépj be pár meleg fb-csoportba ott látni fogsz igazi "suttyó szakmunkás" melegeket is.
2020. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!