Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy utasítsam el egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsam el egy meleg srác közeledését?

Figyelt kérdés
A teremben, ahova járok edzeni, egy srác egyre jobban próbál nekem udvarolni. Eleinte azt hittem, csak haverkodik, de most már elég valószínű, hogy nem. Hogy utasítsam el, hogy ne gondolj homofóbnak? Én hetero vagyok, húsz éves.
2020. jan. 19. 19:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát ez nagyon aranyos :)
2020. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a lányokat szeretem.

Ennyi

2020. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, ne haragudj, nagyon rendes vagy meg minden, de én hetero vagyok"


Attól még nem leszel homofób, hogy nem szereted a fiúkat :)

2020. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha mondjuk elkeztek beszélgetni ( és van barátnőd) és monjuk a

edzés vége felé vagy és épp a beszélgetés közepén vagytok akkor mond azt hogy kell menned mert a barátnőd már vár*. Ha nincs barátnőd akkor mondjuk kezdj el beszélni valamilyen lányról aki tetszik neked, ez elég egyértelmű jelzés, és utána kitalálhatod azt hogy épp a egyik sráccal van és mond hogy reméled hogy nem kezd el járni a lány a sráccal mert tetszik neked a lány és mond hogy tudod hogy a srác bi, és hogy téged nem zavar, mert nincs gondod a melegekkel( btw ezt akkor is mondhatod ha van barátnőd, csak a lány aki tetszik helyet a barátnődet mondod).

2020. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
De a kérdezőnek csak udvarol, ez nem egyenes jelzés arra hogy meleg, szóval nem mondhatja csak úgy semmiből semmi a kérdező azt hogy „ bocs,de hetero vagyok". Ha mondjuk elhívna randira akkor mondhatnád azt hogy hereto vagy, de ha nem hívot el és elmondod neki így akkor elég rosszul fog neki esni.
2020. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Úgy hogy elkezded kerülni a társaságát, bárhol előfordulhat olyan ember aki kicsit túltolja a jópofaságot, haverkodási szándékát.

Ha egyértelmű célzást tesz, akkor te meg egyértelműen jelzed, hogy bocsi, de hetero vagy / lányokat szereted. Ez még nem homofóbia, csak jelzed hogy mi a pálya.

2020. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el beszélni a lányokról vagy esetleg ha már többször beszéltetek kérdezz rá neki van-e barátnője vagy mesélj a te barátnődről. Próbáld meg burkolni valahogy. :D
2020. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól mondja a #4. Burkoltan kell, így nem sérted meg, mi van ha tévedsz és nem is meleg? :)


Bármikor ilyen téma kerül, akkor te beszélgess a csajokról, elég egyértelmű jelzés.

Ha meg hosszú távon nem veszi a lapot akkor kerülni kell a társaságát ha úgy is mindent megtesz hogy a közeledben legyen akkor ki kell teregetni a lapokat.

2020. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!