Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A haverom elmondta hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom elmondta hogy meleg, és e mellé még lábfétises is. És kérdezte, hogy megengedném-e neki, hogy egyszer "kényeztessse" a lábamat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy megengedjem-e, jó haverom, de ez nekem nagyon furcsa lenne.

Ugyanakkor meg ha neki ez örömöt okozna... Nem tudom. Szerintetek mi legyen?



2020. jan. 24. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Pofánba...nám!
2020. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
egy próbát megér
2020. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Aztán majd le is akar szopni, te engeded mert jó haver és hát neked is jól esik, majd szép lassan olyan leszel mint ő.
2020. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
A "haverod" azaz te, de ettől még ne próbálkozz be ilyesmivel a barátaidnál ha nem tudod, hogy az illető meleg. Utóbbinál van esélyed, ha viszont nem az akkor csak elveszíted mint barátot és még körbe is pletykálják rólad, jó lenne az neked?
2020. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Ahha.. Ha megtörténne, akkor attól nem válna kínossá az egész kapcsolatotok szerinted?

Nekem akármelyik haverom kérné hogy az egyik fétisében ÉN segítsek neki, az meglepne. De nem fogadnám el, mert utána feszült lenne a levegő köztünk. Egyikünk se kompatibilis a másikkal és a lábfétis is önmagában szokatlan. Inkább segítenék neki találni egy megfelelő partnert hozzá mint haver.


De figyelj, ha Téged ez nem zavarna hogy egy haverod a lábaidon élvezkedik, ez tűnik a legjobb választásnak, majd meg tudsz békélni a gondolattal és továbbra is haverok tudtok maradni, akkor nem veszíthetsz semmit..

2020. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A lábmasszázs nagyon kellemes.
2020. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó haverod, és nem bánod, akkor simán. Lehet tudni, mi történt azóta?
2020. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem engedtem meg, és tudomásul vette. Azóta nem esett erről szó.
2020. febr. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!