Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnám kiűzni, ki csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiűzni, ki csinálni a legjobb haveromból a felém való vonzalmát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kis gond a legjobb haverommal. Ő egy nagyon kedves rendes srác és régen volt neki barátnője, de csalódott. Azóta sokat beszélgettünk meg minden és észrevettem, hogy vonzódik hozzám. Én a lányokat szeretem bár most nekem sincsen senkim,de a haverom úgy érzem akar tőlem valamit. Mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó, de ő azt mondja neki nincsen rossz szándéka csak jó hogy vagyok neki. Puszilgat, simogat, néz, üzeneteket ír és el akar jönni oda dolgozni ahol én dolgozok. Arra gondoltam, felkeresek egy sámánt aki ezt a másságot kiűzi belőle.Tudnátok valakit ajánlani mert a helyzet fokozódik nála! :(

2020. jan. 25. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Afrikai vagy ázsiai sámánra gondoltál? Bár ez nem az ezo kategória 😂
2020. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha meleg es beled esett akkor nincs az a saman, aki ezen segiteni tudna.


Ha nagyon zavar, akkor ignorald vagy mondd neki, hogy ez zavar, ha epp olyat mond.

2020. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom őt megbántani mert tényleg egy olyan rendes lény ő akit ritkaság találni. Csak tudnám valahogy kicsinálni vagy kiűzni belőle valami rituáléval vagy varázslattal ezt a rosszt belőle. Mert ő mellé egy aranyos kis leányka való... :(
2020. jan. 25. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom mi lelte a sracot.Ilyet meg nem is hallottam.

Meg hozhat kellemetlen helyzetbe ha odamegy ahol dolgozol!

2020. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Rituálé ezen nem segít, max ront, hidd el xddd. Vagy ignorald, vagy tisztazd le vele ezt es hogy te nem vagy vevo erre, szoval ne puszilgasson. De ne is iteld el, ha a fiukat szereti. De ha hivsz egy samant, akkor elhiheted, hogy o fog ignoralni tegedet. Az 100%
2020. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson semmilyen ilyen rituálé. Bűn lenne ellene.

Mutasd meg neki ezt és érteni fogja

Amúgy tök aranyos

2020. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy nagy ölelés kell neki
2020. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
engedd magad szeretni..lehet csodát müvel a szájával es a mennyekbe leszel :P vagy mond meg neki,hogy irjon nekem én engedem :P
2020. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!