Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg passziv srácok, pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg passziv srácok, pasik ti milyen nehezen ismerkedtek, milyen pasikkal ismerkednétek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bi passziv vagyok, de nehezen találok értelmes, rendes aktivot...
2020. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát elhiszem...én meleg aktiv vagyok...én is nehezen találok.de mondjuk én a bi pasik közűl azokat kedvelem akik az érzelmes szeretkezések hívei.
2020. jan. 31. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bi aktív vagyok,de eddig csak és kizárólag gyáva passzívakba botlottam.

Pedig nem alkalmit keresek, nem vagyok durva,sem indiszkrét.

De csak a hitegetés, majd eltűnés, sajnos. Pedig egy normális, komoly és nem perverz passzívat nagy örömmel ismernék meg....

2020. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

18 vagyok, sajnos nem volt még kapcsolatom, de igen szeretnék már :D (csak is komoly bizalmas kapcsolat, alkalmi nem erdekel)

Es hat ja:D mivel nem volt meg senkim, nem kellen senkinek se, igy nehezen :)

Huseges legyen ez a legfontosabb szamomra :)

2020. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
31 éves passzív vagyok. Egy ideje már komoly társat keresek, de nem egyszerű, mert inkább az alkalmi szexet keresik a pasik..:(
2020. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok. Nem könnyű, mert sokan nem értik, h első talinál inkább egy kávé felett szeretném megismerni, h milyen, meséljen magáról. De vagy nagyon türelmetlen, vagy teljesen "passzív" a másik, de hát ilyennek is kell lennie. :p
2020. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszonylag közel lakna, Budán 12. vagy 2. kerületben és volna kedve setalgatni, beszélgetni, beülni valahová akkor ismerkednék. 😎😉

De ilyen nincs.

2020. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Budán lakom,igaz, aktív vagyok, de olyan értelmes passzívval, aki értékelné a klasszikus udvarlást, sétákat, akár a Várban este, vagy egy kirándulást a budai hegyekbe igazán örömmel ismertem volna meg.

Sajnos, múlt időben azért kell írnom, mert rájöttem, hogy már erre nincs igény.

Pedig két év magány után de jó is lenne....

2020. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
28 éves passzív vagyok. Én nehezen ismerkedek mert félek hogy csak szórakoznak velem.
2020. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet, nem annyira aktuális a kérdés, de a téma még igen. Én passzív vagyok, de én sem tudok normálisan ismerkedni. A kamusoktól is tartok, na meg nem igazán keresnek komolyat azok az aktívak, akik rám írnak.
2021. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!