Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Émeleg srácok érdekes de azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Émeleg srácok érdekes de azt tapasztalom hogy a 30+os korosztály min tha eltűnt volna a partnerkeresésből/komolyabb/tényleg így van?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, szerintem ugyanannyi minden korosztályból mint eddig. Inkább az lehet, hogy a fiatalabbak aktívabbak, ezért így tűnik.
2020. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet....bár szerintem nem.
2020. jan. 31. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Miért tűnt volna el ? Csak talán azért kevesebb, mert nemcsak partnert, hanem társat és párt keresnénk,mert már ilyen korban jó megállapodni valaki mellett.

De mivel ma a szexközpontúság és az azonnali randik kora van, aki nem ilyen, az nem is ír, vagy nem társkeresőzik.


Na, utóbbiak színvonalát talán említenem sem kell.

Azért tanulságos olvasgatni a válaszokat és a kérdéseket, mert ebből egy tanulmányt írhatna egy pszichológus.

De legalábbis egy bestsellert , akinek írói vénája van. Olyan sztorik, olyan kérdések, amit el sem tudtam képzelni, míg ide nem regeltem.

Bizony , ezek után nem csodálkozom a meleg világ megítélésén...

Még annyit, azt hittem, 40, vagy 50 felett már lenyugodott és viselkedni tudóak az emberek. De azt, hogy hatvanas férfiak ajánlgatják magukat,tiniket keresnek, és arra biztatnak mindenkit,hogy csak és kizárólag a szex, a mindennapi szex és mindenkivel szex, mert ez a szuper, csinálni, amíg lehet....hát ez azért erősen elgondolkodtató.

És még finoman fogalmaztam.

2020. febr. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Az értelmesebb réteg törölte magát társkeresőről.

Nekem vannak régebbről ismerőseim, barátaim akikkel össze szoktunk járni, ők is komolyat keresnek, és a legutóbbi beszélgetésünknél ez volt a téma.

Törölték magukat, mert elegük lett a "szex most?" és társaikból.

2020. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!