Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan jó alakú crossdr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan jó alakú crossdresser vagy transzi aki imád női ruciba lenni, magasarkúba tűsarkúba lenni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van!
2020. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Bocsanat a kioktatasert. Nekem a nem magyar falumban van cross-dresser, senki szeme se rebben.

A cross-dresser hetero ferfi es nokent szeret amugy.

2020. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én néha felveszek tangát, de sokszor szeretnék többet, harisnyát, szoknyát, magassarkút is
2020. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van
2020. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék felvenni ilyesmit.

Sajnos nekem nincsenek ilyen cuccaim,de főleg latex/lakk/pvc/vinyl egész testet beborító ruceekat,vagy leggingset nagyon,nagyon felvennék.

Mondjuk én egy fiútestbe zárt csajszee vok és külsőleg is szívesen lennék csajszeee,vagy ha az nem megy akk egy sexy shemale.

2020. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!