Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mutatok képeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mutatok képeket ideális srácokról?

Figyelt kérdés
Számotokra álom pasikról képeket, kort írjatok köszönöm.
2020. febr. 16. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

legújabb kor

[link]

reneszánsz

[link]

középkor

[link]

ókor

2020. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A második legjobb pasi a világon ♥️.

2020. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Supermen, wicher, Paraszt legény, lovag.

Ugyan az a személy, ha passzív volna álom igaz...

Aktív a fiú,

De barátom jobban néz ki, és passzív

És magasabb is, de nem ez dönti el hogy együtt vagyunk.

2020. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban Thészeusz, egy görög hős. Illetve Suffolk hercege.
2020. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

A feminin külsejű fiúk jönnek be, ő például nagyon.

[link]

2020. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
6. Ő nem feminin, hanem egy kisfiú (semmi nőies nincs benne, csak kisfiús), te pedomaci.
2020. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 7-es!

Szeretném, ha nem vonnál le messzemenő következtetéseket fél és rész információk alapján, én sem megyek bele veled kapcsolatban.

Felejtsük már el ezeket az előítéletes negatív attidűdöket, úgy gondolom itt mindenki kap ebből éppen eleget máshol.

2020. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

"előítéletes negatív attidűdöket"


Belinkeled egy kisfiú képét és odaírod, hogy nagyon bejön. Ebből milyen következtetést kéne levonni? A negatív előítéletek pont az olyanok miatt vannak, mint te, mert a predátor viselkedésed a homoszexualitással veszik egy kalap alá.

Az első is tök lányos pasit linkelt, mégsem lehet belekötni, mert látszik, hogy egy felnőtt ember.

Akit meg te linkeltél, abban semmi lányos sincs, csak fiatal fiús/gyerekes. És ezt nőiességként felcímkézve akarod "legálissá" tenni.

A melegek felelőssége is, hogy elhatárolódjanak ettől szerintem.

2020. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam szájbarágós lenni, töredelmesen bevallom itt rontottam el, de ez itt a gyakori kérdések, nyilván lényegretörő rövid válaszokat fogok adni lényegretörő és rövid kérdésekre. Ha megvan ki ez a fiú, ha megvan mikor készült róla ez a kép, (mellesleg nem sokat változott, csak most éppen ezt a beállítást találtam vonzónak róla) és ha mindezek után megvan az én korom is ezt is elrontottam mert ne írtam és most már csak a azért se :P

Szóval ha mindezek megvannak még akkor sem ismerhetünk minden körülményt és tényezőt, de már elindulhatunk egy irányba.

Ahogy írod is valaki kitette egy képet, odaírta, hogy bejön neki, és ennyi. gyakorlatilag ezzel a nüansznyi dologgal már be is indult a gépezet, ahogy a coca-cola reklámnál, vagy tekintsünk ki a meleg társadalmon kívülre, ott van pl. Norbi legutóbbi kijelentése. Csak egy szikra, de éppen elég ahhoz, hogy egyesekben robbanást generáljon, ahelyett, hogy egy kicsit megpróbálnánk a dolgok mélyére látni, kilépni abból a burokból amit magunk köré építünk, és nem ezen keresztül nézni a külvilágot, vagy ha ez nem megy, mert elismerem nem megy mindig, egyszerűen továbbsétálni azzal, hogy ez engem nem érint, nem a én világom, tudomást veszek róla, hogy ő így gondolja, így látja, én másképp látom, de ezt nem fogom ráerőszakolni és nem fogom mérgelődni rajta.

A bejegyzésre visszatérve. Lehet, hogy valakinek éppen nem ez jön be, lehet, hogy valakit ért valami ezzel kapcsolatos atrocitás, vagy csak szimplán eltér az általa normálisnak vélttől. Ezt nem tudhatjuk bármi lehet, és nincs is ezzel semmi baj, még talán azzal sem ha megossza a saját véleményét, de nem feltétlenül jó dolog ha ilyen módon próbáljuk meg ezt másokkal közölni.

2020. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!