Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erős bokszeralsó fétisem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős bokszeralsó fétisem van, de nem bírom hordani a bokszereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádom a bokszert nézni máson, felhúzni itthon, nézni magam benne a tükörben, hokizgatni benne. Sajnos ha felhúzom, és elmegyek otthonról benne, nekem rettentően kényelmetlen, a combom fogja, a heréim és a farkam nem maradnak meg, stb. Hordjam csak sokat, és majd megszokom? Mennyi idő alatt lehet megszokni? Főleg olyanok véleménye érdekel, akik nem a bokszeralsós korszakban voltak fiatalok.

2020. febr. 16. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne húzd fel :D gondolom az nem izgat, ha kényelmetlen

20F

2020. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg másfél alsó van. Van az a nagy amit ilyen kisnadrág fajta meg fecske biztos találsz olyat ami kényelmes
2020. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

A fecske a szocializmus gatyája.Hordása nem éppen egészséges férfiak számára .Úgy is nevezhetnél ,hogy szocreál.

Kevés anyag kell hozzá,gyorsan sokat lehet legyártani belőle .

2020. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találnod a neked megfelelő fazonú, és méretű boxert. Nagyon sok fajta létezik. Én is belefutottam olyanba ami nem tartja meg a farkamat, de többet olyat nem vettem.
2020. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nagyobb méretűt vegyél, ami nem olyan gumis lábszáros.
2020. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ne viseld!
2020. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló volt nekem is, egyel nagyobb méret kellett és sokkal kényelmesebb. Nem térnék vissza a fecskére.

Vannak olyanok is amelyeken másféle varrás van, hogy ha a sima kényelmetlen lenne.

2020. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan feszes boxert aminek elöl elég nagy hely van kialakítva a csomagodnak. Én Calvin Klein-t ajánlom, de J.press-ben is van jó minőségű anyag, ami kényelmesen tart. De tény, hogy az én csomagom nem olyan nagy hogy kenyelmetlen lenne. :)
2020. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszes boxert veszel, akkor megmarad benne a szerszám. Én a fecskét utáltam kis koromban, így hamar átálltam a boxerre.
2020. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Legyen akkor tanga fétised :D


Fecskével küzdöttem végig az egész iskolát, aztán jött egy rövid boxer korszak a tapadós fajtából ami az elején jó volt de ahogy kezdet nyúlni úgy lett egyre rosszabb. Az eleve lötyögőseket már nem is próbáltam.


Ezután a tanga jött, látott, győzött. Nem is kell más.

2020. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!