Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lenne gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a volt munkahelyem volt egy srác.. akire a kelleténél is többet gondolok.. Lehetséges hogy szerelmes is lettem belé...

Tudom, hogy nagyon elfogadó a srác meg minden, és habár jóba voltunk nem ismerem őt..

Plusz rátesz egy lapáttal az is hogy sportoló a srác. A sportolók meg nem nagyon vallják be még maguknak sem azt hogyha esetleg a saját neműk felé hajlanának..

Mindez óta eltelt 2 év..

Nem láttam, nem hallottam felőle semmit..

Sokat gondolkoztam azon hogy írjak-e neki Messengeren.. De semmi bátorságom sincs hozzá.

Na meg persze az is ott van hogy 2 év után kérdezném meg tőle hogy "Szia. Mizu?".

Ti mit tennétek a helyembe.


A normális válaszokat Köszönöm.

23/F



2020. febr. 20. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetést azért kezdeményezhetsz vele.
2020. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy mar 16 eves.


Ismerkedj olyan pasikkal, akik melegek es megvan a kozos szimpatia. Az ilyen gyerekes idea gyartasbol mar jocskan kinottel.

2020. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki de ne azt hogy szia mizu. Szerintem az se lenne gáz ha leírnád hogy bejön, elvégre nem vagytok napi kapcsolatban. Mit veszíthetsz?
2020. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyerekes lenne 2 év után megszólitani. Lehet, hogy nem is emlékszik rád, de, ha szerencséd van, akkor esetleg éppen szabad és jó leszel neki egyéjszakás kalandra. Már az is lehet, hogy egyáltalán nem úgy néz ki, mint annak idején. Összességében én semmiképpen nem keresném öt meg.
2020. nov. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta?
2023. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!