Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexuálisan titeket mi izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan titeket mi izgat fel jobban a partnerben? Milyen a teljesen felizgató partnerideál?

Figyelt kérdés

Mármint én aktív vagyok, és legjobban az izgat fel, hogyha szőrős alul a partner, férfias, és élvezi a szexet.

A fétiseken kívül mi az ami felizgat?

Tudom, ez is valamennyire fétisnek mondható, de most nem a (saját: pl. lábfétis, kulccsont, nyakfétis) szokványos fétisekre, hanem azokra a fétisekre, amelyek különösek és meghatározzák a szex milyenségét.

Pl. Ha egy olyan olyan valakivel vagyok együtt, aki aranyos, kisebb nálam, teljesen passzív, szőrős lent, gyönyörű a nyaka, és nem veti meg a láb és popó fétist, vele lenne a legjobb a szex.

Nektek milyen az ideál? Milyen a teljesen felizgató partnerideál?



#meleg #szex #szexualitás #szőr #ideál #partner #passzivakvalaszoljanak #aktívakis #szex ideál
2020. febr. 24. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lol pont ezek jönnek be nekem is. Nagyon "vadító" ha erősebb szőrzetű, pl lábon, hasán. Valamint szeretném, ha fiatalabb lenne, pl 18-20 körüli, én is még 30 alatt vagyok. Tetszik, ha kicsit pajzán, erős fantáziával, még ha mindent abból nem is csinálna meg.
2020. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pacsi. 🤚🏻🤚🏻😁
2020. febr. 24. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok de izgat a nagyon vékony test. Izgat az alárendeltség.
2020. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha egy fiúnak sok előváladéka van. Volt egy barátom aki néha annyira felizgult rám hogy rengeteg jött és alig kellett síkosító hogy betegye. Mondjuk nyalt is előtte rendesen. Imádtam hogy ennyire beindul tőlem, szerintem passzívként ez az egyik legjobb dolog.
2020. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azt én is szeretem ha alul jó szőrös meg nagyon beindít ha látom a lankadt péniszét ahogy kezd merevedni.
2020. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem legjobban azok az atletikus alkatú férfiak izgatnak fel, akiknek gyönyörű, izmos lábuk van. Gyakran fantáziálok róla, hogy csókolgatom, simogatom, nyalogatom a combjukat, a hasukat, vagy a nyakamat szorongatják a kőkemény, körém fonódó combizmukkal.
2020. febr. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rögtön le dobja a ruháját és rá bukik és hagyja hogy

én is...

2020. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szőrös passzív vagyok, de mindig azt hittem, hogy gáz, hogy szőrös vagyok és ez nem jön be az aktív pasiknak.

Jó látni, hogy ez nem mindig van így.

30/F

2020. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha szőrös a farka és a hónalja. Engem az beindít.
2022. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam karcsúbb, alacsonyabb vagy magasabb (az mindegy csak ne ugyanolyan)

Legyen kicsit perverz. Az se baj ha szőrös az se ha nem.

2022. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!