Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt a legjobb analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legjobb analis elmenyetek? Irjatok le a sztorit pls

Figyelt kérdés
Szex,anal

2020. febr. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, eddig csak az, ahogy a műfarkammal játszottam. Sajnos még nem tudtam kipróbálni egy másik sráccal, mert a jelentkezőim mind az ország másik végében vannak :( Egyébként azt élveztem benne nagyon, hogy beöntés után nagyon érzékeny lett a fenekem, és sokkal intenzívebb érzés volt mozogni a dildón. El is élveztem tőle többször is. Erényövben voltam, mert csak a fenekemmel akartam élvezni.


26/F

2020. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%

Hát az enyém elég "tragikus"

Egy világi bunkóba szerettem bele, aztán valami csoda folytán lefeküdtünk. És még nem is én kezdeményeztem. Elég nehéz megfogalmazni, de nagyon jó volt. Nagyon tudta, hogy mit, hogy kell csinálni, hogy konkrétan már vergődj alatta.

Szóval én naívan azt hittem, hogy akkor most mi össze is jöttünk, de amint befejeztük haza is küldött. Mivel nála voltunk.

Áh csak egy 40 perces sírógörccsel mentem haza. A buszon meg hülyének néztek xd

18F

2020. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ketten dugtak egész éjjel felváltva. És nyeltem közben a sok finom g@cit.
2020. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!