Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, ti szeretitek, ha az aktív kiverni nektek szex közben? És ti szoktátok csinálni aktívok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én aktív

A párom passzív, nem igényli.

Nem szereti.

2020. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy néhányak miért nem, én úgy élvezném a legjobban, ha az aktív veri is nekem közben.
2020. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Uni vagyok, de szeretném, ha akitv így csinálná.
2020. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem
2020. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiverem a partneremnek miközben dugom. Ha szeretné le is szopom.
2020. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiverném a partneremnek, és le is szopnám ha igényli ^^

20f

2020. febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem igénylem, de néha jól esik. Általában az szopás küzben, mikor dugja a számat kiveri. Egyszerű dugáskor nem. 45F
2020. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
kezdő passzív. nem igénylem, nem vonz. Éppen az vonz a passzivításban, hogy én csinálom, én okozok örömöt, és az még egy extra Kicket ad, hogy nem kapok vissza, max "használatot"
2020. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én aktív vagyok, és általában oda nyúlok dugás közben, aztán vagy hagyja, vagy tán szól h ne, vagy h majd ő csinálja magának. Voltak amúgy olyan passzívok is, akiknek fel sem állt. Kevesen, de voltak olyanok is, akiknek nem állt fel, de mégis kifolyt belőle egy jó adag sperma, kéz nélkül.

Mindenki máshogy szereti, máshogy működik. Én azt tapasztaltam, h az unik kiverik közben maguk, vagy hagyják, a passzívok meg vagy lankadtan maradnak, vagy nagyon kevésnek ki is verheted.

25 a

2020. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!