Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Masszív macis pasik tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszív macis pasik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy nem
2020. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már macis partnerem. Nagyon helyes volt.
2020. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a husis srácok 😍

28f

2020. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2020. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem esetem a kockahas sajnas az sokszor kézbenjár az üres fejjel is meg amúgysem tetszik. Legyen inkább egy minimális hasa vagypedig legyen arányosan macis ezalatt értem azt, hogy ne legyen akkora a hasa mint egy kétajtós szekrény hanem akkor legyen mindenhol egy picit husisabb. Macik között is van nagyon helyes.
2020. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak Macik!
2020. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a masszív alatt azt értjük, hogy arányosan mindenhol egy picit vastagabb és/vagy nagyobb, illetve magas (nem csak azért teszem hozzá mert tetszenek a magas srácok, hanem mert egy magas emberen jobban eloszlik illetve "jobban tud állni" mint egy alacsony emberen (ez csak egy személyes meglátás)), látszik rajta hogy nem fogja elfújni a szél, akkor igen.

Ha a masszív alatt a kg előtt lévő számot értjük, és a megjelenése olyan hogy a szél legfeljebb arrébbgörgeti minthogy felkapja, akkor nem.

Az én személyes nézőpontom, hogy ha a plusz súly nem egy helyre koncentrálódik hanem el van oszlatva, akkor az számomra lehet tetszetős. Természetesen vannak akik ettől függetlenül nem szeretik azokat akiken plusz súly van.


Nekem is van egy kevés plusz kiló amit terveztem leadni a Gellért hegyre felsétálással, megnézni néhány helyet itt Budapesten meg hasonló apróságok, de igazából nem is bánom hogy van mert legalább lesz ami felfogja az ütéseket ha elesek. Valahol a kettő között van, bár bőven nem a duci kategóriában.

No meg, a lustaságom tökéletes kifogása lehet az hogy most azért maradok itthon mert járvány van. :D

16/f

2020. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen :)
2020. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!