Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti most a koronaví...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti most a koronavírus miatt lefekszetek másokkal?

Figyelt kérdés

Én szigorúan karantént tartok. Azonban ez erre is ki kell terjedjen, hiszen ugyanúgy kockázat lenne. Így NEM szexelek senkivel.


Ti hogy vagytok ezzel? Belegondoltatok, hogy ez most hetekre vagy hónapokra így lesz?


Kort is írjatok!


2020. márc. 23. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lmao

Én eddig sem szexeltem senkivel, pedig vírus sem volt. Szóval ami most van az nálam egy sima hétköznap.

27

2020. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

#1

Haha dettó nálam is 😄

Egyébként kicsit túl van ez parázva szerintem. Nem kell szex ahhoz, hogy valaki elkapja, elég ha villamoson letüsszentik.

2020. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Soha sem szexrandiztam és nem is fogok soha. A párommal viszont együtt vagyunk. Azon nem sokat változtat a vírus jelenléte. Az ember a családjával csak nem szakítja meg a kapcsolatot. Vigyázunk egymásra. Óvjuk egymást ahogy tudjuk még az ilyen helyzetekben is. Főleg ilyenkor.
2020. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Én szoktam szexrandizni. Havi 1-2 kb de mióta a járvány van mindent lemondtam. Szerintem most maradjunk otthon és ha lehet kerüljünk minden kontaktust. Ebbe ez is beletartozik, hisz nincs senkire ráírva ha KORONAVÍRUSOS! Lehet nem is jelentkezik komoly tünet nála, de majd nálam igen. Szóval NEM kockáztatok.

Pedig volt aki írt, hogy most hogy nincs suli ráérne...


Aktív vagyok és 28 éves.

2020. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


"Egyébként kicsit túl van ez parázva szerintem. Nem kell szex ahhoz, hogy valaki elkapja, elég ha villamoson letüsszentik."


sokan azért nem parázzák túl. a második felével egyetértek, viszont ennek ellenére a mai napig legalább egy ketten felkeresnek hogy bb nyomná.


amúgy nagyon sokan nem értik meg, meg kiröhögnek érte. én eddig is nagyon megválogattam hogy kivel mit, ezután meg semmi. grindren ha valaki rám ír szívesen chatelek vele, de ennyi.

nekem az a tapasztalatom hogy az emberek, pontosabban a melegek, általában inkább nem veszik komolyan az egészet

2020. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Béla211 ***** válasza:
100%

Mivel a párommal együtt élek vele van szex. De amúgy már két hete vásárolni sem megyünk. De sajnos egészség ügyi problémám miatt járnom kell kórházba. Meg a páromnak dolgozni ,mert áramszolgáltatásnál végez munkát.Most Én csak úgy egy éjszakás kalandba biztos nem vágnék bele. Ki tudja mennyire figyel oda az ajánlásokra és mennyire veszi komolyan.

Meg a másik ,hogy ha valakinél nemi betegség üti fel a fejét hova mész? Szent Lászlóban nem végeznek szűrést. Érterem szerűen mert ott most a koronásokat kezelik.

De azt hiszem más hol sem. Meg csak a sürgős eseteket látják el.

Szóval jobb nyugton maradni szerintem.

Esetleg marad a skyp az nem fertőz:)

2020. márc. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!