Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom elmondani miért, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elmondani miért, de napok óta arról fantáziálok milyen lehet lánnyal szexelni, hol találhatnék lányt?

Figyelt kérdés

20éves vagyok és meleg,már mindenki tudja..

A lányok nem vonzanak külsőre,de érzelmileg megfognak néha,de napok óta kíváncsi vagyok milyen lehet lánnyal szexelni,de nem vagyok nagy bulizos,illetve félek a felsüléstől.

Ha vége ennek a vírusnak hol találhatnék diszkrét lányt?



2020. márc. 23. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Vard meg a virus veget ...
2020. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak a szex érdekel akkor rosszlányok :D (vagy néhány biszex toleráns klub ahol nők is vannak)

Vetkőzd le a gátlásaid, a felsüléstől való félelmed és akkor szinte bárhol találsz - mármint ha nem csak dugni akarsz.

2020. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze a virus veget alap hogy megvarom.

Rosszlanyok nekem nem fekszik,pasikat sem keresek ott...

Szerelmes voltam mar lanyba de testileg sosem kivantam meg egyet sem,de valamiert megiscsak erdekel..

2020. márc. 23. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könnyen lehet találni egyszeri alkalomra, gondolom te olyat szeretnél :)

20F

2020. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hol lehet talalni?

Elso alkalomra igen 1x alkalom..aztan ha bejonne akkor hosszura is ha nem maradok fiuknal😃

2020. márc. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!