Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalat, ötlet? Nem csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat, ötlet? Nem csak szex és meztelen fotó érdekel, ismerkedési taktika, hogyan, hol? (Normális meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Nos arra jutottam, hogy a társkeresős oldalakból kiábrándultam. Egyszerűen szomorúnak tartom, hogy emberek csak és kizárólag meztelen fotókkal ismerkednek, undorítónak tartom a mocskot és felszínességet ami megy. Igen nekem is vannak igényeim, nekem is van szemem, de a planetromeo és társai nekem már nagyon sok. Úgy vagyok vele, hogy ami nem megy azt elengedem és a társkeresőket, akkor inkább elengedem.


A kérdésem az, hogy ismere e valaki nem szex célból létrejött platformot? Ahol lehet beszélgetni, ahol van közös érdeklődés. Amit leginkább szeretnék az az, hogy beszélgessek és dumáljak. Sokkal fontosabbnak tartom a személyiséget -és amit sajnálok, hogy nagyon sok fiatal meleg nem veszi észre, hogy nem attól leszünk többek, hogy mekkora van, vagy kit ültettünk magunkra, vagy hogy néz ki a másik.


22 vagyok, lehet azt mondani, hogy előttem az élet - viszont az igény megmarad társas kapcsolatokra.


Személyesen is ismerkednék azonban az Alterego és hasonló helyen nem az én világom. Más hely személyes ismerkedésre?



2020. márc. 26. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

A mai világban bevallva, vagy nem, de minden a kinézetről szól és arról, ki mennyi trófeát tud begyűjteni.

Rohanó életben nincs igény,normális igény párkapcsolatra.

És hidd el, tapasztalatból mondom, hűség, akár baráti téren, vagy beszélgetőpartnerként sem létezik.


A jó beszélgetés amúgy is élőben az igazi, fárasztó sokat írogatni. Viszont itt van ez a vírus, ami az emberi kapcsolatokat próbára teszi, ez ront az amúgy is silány meleg világ helyzetén.

De biztos vagyok benne, hogy a kényszerű összezártság a későbbiekben rengeteg családot,kapcsolatot rombol le, mert nagyon kiutköznek majd azok az érdekek,emberi gyarlóságok amik csak akkor jönnek elő,ha nem lehet majd kimozdulni.

Biztos vagyok benne, hogy a szaunák,stb közönsége már most kezd megzakkanni,mert nehéz a napi szexet megtalálni.


Aki komolyat keres, az szerencsésebb, mert eddig alacsonyodott idáig,de mindenképpen nehéz nekunk is. Főleg bizalmi téren !

2020. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

javítás....

" nem alacsonyodott idáig "

2020. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A járvány közelebb hozza az embereket. Mármint az egy fedél alatt élőket, viszont a rengeteg meleg nem jut el erre a szintre.

Sztem nem a platformokkal van a hiba, hanem az emberekkel. Amikor komoly alakulna is megfutamodnak. Szerinted kell ez nekik? Tolerancia nélkül élnek, nekik nem kell így egyedül kompromisszum. Így a kényelmes, h nem kell senkihez alkalmazkodni, és sajna 55 éves korukig legalább nem jut eszükbe, h jézusom az jó lett volna, csak egy p*cs voltam és elrontottam. Szóval lehet vannak még huszonévesek, akik ugyanígy keresik, csak hát nincs 6 kockád, de am értelmes vagy, de áh inkább van egy haverom, aki gyúr, majd egyszer rájön, h meleg, aztán happy end. NEIn! Nincs! De ahhoz kell a 30 év, h huszonévesen a 8 éves szintről érett "férfi" legyen agyban is.

25p

2020. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Rohanó életben nincs igény,normális igény párkapcsolatra."

A francokat nincs. Sőt. A legtöbb fiatal így indul neki, aztán felmegy a Romeo-ra és mit lát? Mindenki mindenkivel mert hát "minden a kinézetről szól és arról, ki mennyi trófeát tud begyűjteni." Aztán a kis pö**ös ott áll és dönt. Vagy beáll a sorba, mert hát ha ilyen a bu*iverzum akkor ehhez kell alkalmazkodni. Vagy sopánkodik picit és próbálkozik amíg meg nem unja. Aztán vagy szerencséje lesz és talál valakit akit még nem rontott meg ez a bájos és lenyűgöző világ vagy előbb-utóbb ő is a részévé válik.

Kár ezt ragozni. Millió példa van rá nap mint nap.


Kérdező. Ha tartod magad ahhoz amit írtál akkor választod a nehezebb utat, de hidd el megéri. Nekem is sikerült. Másnak is. Kerüld el a trófeavadászokat jóóóóóó messzire és idővel meg fogod találni azt akit keresel. De fontos, hogy felismerd! Mert nem lesz neki sem kockahasa, tökéletes bőre és pénisznedvesítő mosolya. De ahogy egyre többet beszélgettek rá fogsz jönni, hogy valami olyanja van ami sokkal fontosabb mint az imént felsoroltak.

2020. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jó a romeo, csak kitartóan és türelmesen keress.
2020. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kitartóan keress jól gondolkodol a korodhoz képest. Most meg itt van a vírus is ami elég gondot okoz.
2020. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben vagyok. Az a szenny és fertő ami a közösségi médiában és a társkeresőkön megy valami elképesztő. Azt veszem észre, hogy nem számít mit érez a másik, mit gondol a másik, milyen ember a másik. Megy az ágyról ágyra járás, az alkalmizás, amit nem csak egészségügyi szempontból tartok veszélyesnek, de tömegessé válnak az üres, felszínes kapcsolatok, az értékek háttérbe szorulnak, akárcsak a kommunikáció. Már úgy voltam vele, hogy egyedül látom reménytelennek a helyzetem es kisebbség vagyok a kisebbségen belül, de akkor nem. Egy biztos, inkább dögöljek meg egyedül vagy emésszen fel a magány, minthogy beálljak a sorba. Nem tudom a hozzám hasonló gondolkodású srácok hol lehetnek?:(
2020. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!