Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet elélvezni análisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elélvezni análisan (passzívként)?

Figyelt kérdés

Több hetero párkapcsolat után egy ideje már foglalkoztat, hogy egy másik férfival izzasszuk egymást.


Éppen ezért próbáltam önkielégítést végezni különböző segédeszközökkel (műpénisszel is). Sikerült kellően kitágítanom magam, élvezetes érzés volt a fenekemmel játszadozás, de az orgazmus közelébe sem kerültem.


Van valami módja, amivel ez elérhető? Vagy ha így nem tudom élvezni a dolgot, akkor "élesben" sem érdemes megpróbálni?


F27


2020. ápr. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
talán
2020. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem más, ha téged izgat valaki, nem pedig te magad a hátsódat. Egyébként kölcsönös alapon én is kipróbálnám fiúval ezt. Nem is feltétlenül farokkal, hanem akár ujjazás formájában is.
2020. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Élesben ne az orgazmus próbálgasd, ha azt hajszolod nem fog sikerülni. Élvezzétek egymást, izgasson fel amennyire csak lehet, és ha megfelelő a partner akkor mindent meg fog tenni, hogy neked is jó legyen. Ha ez nem anális orgazmus, csak egy "kellemes" erzés, akkor egyenlőre elégedj meg annyival. Majd ha rátanulsz a dologra, jobban megismered a tested ezen részét, neadjisten lesz egy kapcsolatod, ahogy összecsiszolódtok, akkor lehet hogy sikerül az orgazmus. De ne erőltesd, a legrosszabb amit tehetsz ha ráfeszülsz.
2020. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partnered jó az ágyban, akkor majd ki fog elégíteni. Márpedíg egy kapcsolatban rengeteg dolog az ágyban döl el
2020. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!