Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » ELTE TTK-n mennyire elfogadó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELTE TTK-n mennyire elfogadó a közeg a melegséget illetően?

Figyelt kérdés
Nem nyilvános felvállalásra gondolok persze, csak hogy lehet-e esetleg meleg fiúkkal, leszbikus lányokkal barátkozni ott.

2020. ápr. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé elfogadó. Amíg én jártam oda, az évfolyamomban volt olyan aki nyíltan is vállalta és nem érte semmilyen támadás, abból, amit láttam.
2020. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és kicsit égő is, mert az "egyedi meleg kultúra" oda is megtalálta az útját, mert a padokra és wc-ben is fel van írva néhány helyre, hogy valaki egyetemista srácokat szopna. Sajnos ilyenkor melegként én süllyedek el szégyenemben, de ahm...majd látod, főleg ha hátra ülsz bizonyos előadó termekben.
2020. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően szerintem kevés meleget találni ott, ahhoz képest, hogy mekkora hely. Grindr-n átlagosan tízen vannak fent délelőttönként onnan, de ebbe már beleszámít az informatikai és társadalomtudományi kar is. Más, nem online platformot én nem ismerek, amin oda járó melegek ismerkedhetnek. Szóval ne fűzz sok reményt ahhoz, hogy majd megismersz sok meleget személyesen.
2020. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemisták általában ilyen kérdésekben nagyon elfogadóak.
2020. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Az egyetemek általában elfogadóbbak - értelmes emberek járnak eleve oda. Azon belül is inkább a humán-szakok, majd a művészetiek és leginkább elfogadóbb a színművészeti, na meg a táncművészeti - na az teljesen :D (a balettos ffi-ak 60-70%-a meleg, s nem az ujjamból sz.ptam, hanem olyantól aki odajárt)
2020. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!