Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kollégistáknak volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégistáknak volt már valamilyen kalandja a koliba? Hány évesen? És most hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem vok kolis de Pesten 3 koliba is dugtam már sráccal. :D
2020. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
16-18 évesen igen
2020. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kollégiumban szálltam meg pár éve Nyíregyházán. Egy srác miatt utaztam oda és azért koliba mentem mert az volt a legolcsóbb szállás.


Nem volt sok ember a koliba mert hétvége volt. Sőt talán tavaszi szünet. Talán az egész szintem 20 ember. Nos fürdeni mentem este. Mikor megérkeztem 2 srác törölközött. Az egyik farka állt, amit nem volt nehéz észrevenni. Meg is lepődtek, hogy beléptem. Aztán szóba elegyedtem, hogy meleg-e a víz, stb. Mondták, hogy igen. Majd szó szót követett. Gondolom értették a meleget miért emeltem ki. A srácok megvártak. Majd kérdezték mit csinálok itt, stb.

Gondolom fura volt egy 27 éves a koliba ahol a max szerintem 24 éves lehetett, hiszen egyetemisták.


Mondtam, hogy Pestről jöttem és egy barátommal talizom. Beinvitáltam őket a szobába. Ahol pont az ágyon volt a sikosító, amit nem tudtam, hogy ott van csak belépve tűnt fel. Hát a lényeg a lényeg hogy fél óra duma végén hármas lett a vége. :D Elég hihetetlen élmény volt :D A srác 1 pár volt fél éve már mint kiderült. 3 éjszakát töltöttem ott. Ezt a játékot lenyomtuk minden este. Örök emlék. Sose szedtem fel senkit így és engem se. De ez a helyzet annyira adta magát...

2020. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam kolis így kimaradt, de szerintem ott mindenki titkolja.
2020. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem osztálykiránduláson volt szállás gimisként a koli. Azonban voltak ott mások is. Egy sport suli volt elszállásolva oda. A WC-re belépve hallom, hogy a srác mondja hogy állj, jött vki. Suttogva de kb ilyesmit. Egyből kíváncsi lettem mi is zajlik. Körülnéztem. Lent a földön egy térd és egy láb szembe a másikkal. Azaz 99% éppen szopta. Pisiltem majd mintha végeztem volna elmentem. De csak a lépcsőig. Ott megálltam és úgy álltam be mintha jönnék éppen. Nem kellett sokat várnom pár perc múlva jött ki 2 fiú. Két kisportolt srác volt. Törcsivel a kezükzben félmeztelenül. Olyan 16-17 évesek lehettek ők is. Nagyon vicces volt, mert én tudtam a titkukat. :D Akkor még nem voltam biztos magamba, pedig hát izgalmas lett volna mondani hogy én is nyitott vagyok. Bár tuti nem tettem volna meg.


Ez mondjuk nem kaland, de gondoltam érdekes :D Pontosabban nem az én kalandom :P

2020. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
21%

18 évesen be költöztem egy fősulis koliba.

Egyszer nem volt pénzem kifizetni. És nem tuttam honnan szerezni.

Bementem az igazgatóhoz. 50 körüli kövér ember volt.

És montam neki, nincs pénzem. De ha gondolja bármit megteszek. Erre le húzta sliccét és le cumiztatta magát!

utána pedig az íróaszttalra fektetve be akaszttott nekem hátulról. az vt a furcsa hogy tök nagy orgazmusom lett és tiszta g...i let az asztall.

utána ingyen laktam ott egész évbe havonta "fizettem" neki.

2020. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Én az említett ötven körüli kövér igazgató vagyok. Éveken át vártam az előző válaszolóra, hogy jöjjön a fősuli koleszba, hogy tágíthassam farkammal a lukát, de sajnos mivel a nyelvtan érettségit azóta sem sikerült letennie, ez fantázia maradt mindkettőnknek.
2020. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt, de szeretném kipróbálni milyen lehet... sajnos nem vagyok kolis... még :D
2020. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul az első volt, nem akartam, és nem is élveztem
2020. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt persze. Bár ekkor már nem kollégista voltam, hanem bőven 30+ éves.

Ellenben két éjszakát -munkaügyi elfoglaltság miatt- vidéken kellett töltsek. "X" forint volt szállásra fordítható az ellátmányból, amit nem kellett számlával igazolni.

Persze a legolcsóbb lehetőséget kerestem, hogy maradjon valami zsebben is. :D

Adott városban, egy adott koliban fizető vendégeket is fogadnak, und so weiter.

Becsekkoltam egy ilyenbe, szoba szuper, fürdő kinn a folyosón. Voltam katona, nem rendített meg. :)

Napi tevékenység után kimentem tusolni, borotválkozni,stb.

Egy kellemesen vékony, 18-20 körüli srác kezdett velem szemezni. Mind a ketten meredtünk. ;)

Ő jött át az én zuhanyom alá (illetve előbb hozzám), mintegy próbálkozásként.

Még a fejemben van a beköszönő szövege: "Ne haragudj, hogy ezt mondom, ha akarsz, felpofozhatsz, de bejössz nekem... ha érted. Igen... Úgy."

Józan maradtam (mert ő is bejött nekem), és azt mondtam neki, hogy ennek nem itt a helye -és közöltem a szobaszámomat,hogy ott keressen.

...nem egészen 20 perc múlva meg is jelent.

Tökéletes este volt, mint kiderült, mindketten kölcsönösen szerettünk mindent. :D

2020. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!