Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dugtál már színésszel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtál már színésszel vagy hírességgel?

Figyelt kérdés
Ki volta az?

2020. ápr. 10. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rácz Gergőt énekest viszont leszopnám :P :D 24f
2020. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Önjelelt "sztárral" is ér?

Én vele dugtam majdnem de annyira öntelt a gyerek már rómeón is, hogy inkább hagytam. Szelle Szilárd a neve.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=98FXzDXuNO0


Jó lenne a teste, de a feje de a stílusa főleg irritáló.

2020. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért.

Neki nincs véletlenül egy ikertesója?

2020. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De. A videóban ott is van. :D
2020. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire számít Manuel. Tudom tudom ne is mondjátok, de sötétben szopóálarccal tökre jó volt.
2020. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Persze!

Hogy ki volt az?

Ne haragudj, de szerinted ezt ki fogja reklámozni ?

2020. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sportolóval :) de nem akarom beirni
2020. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
politikussal és más volt mint a tévében
2020. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Annál gusztustalanabb dolog nincs a földön, mint valakit kiírni és reklámozni a nevével, hogy meleg. Mindezt csak azért, mert itt kérdés volt, és nem is történt meg a kapcsolatod vele, csak szeretnéd - így még hányingerebb vagy. SZÉGYELLJED MAGADAT, DE NAGYON !!! :-(
2020. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es!

Ha olyan embert mondtam volna, aki nem vállalja fel, akiről titkot mondtam, vagy ilyesmi, akkor elfogadnám a felháborodást, de nem tettem ilyet.


Könyörgöm, nőnek sminkelve rak fel képet, stb. Tudják róla. Így nem árultam el újat. Tehát ez a felháborodás olyan mintha azt írtam volna a Steiner Kristóffal dugtam... Pont úgy tudják róla, mint a Steinerről. Minden szavad jogos lenne ha ez nem így lenne. De mivel erről szó sincs így max a sértettség, stb szöveg működne :D De csak szólok, hogy ő írt rám :) Nem haragszom az indulatos válaszért, de talán a leírtak után picikét másként árnyalódik a kép számodra. A magánvéleményem talán valóban hangsúlyt kapott a hozzászólásban, de ettől még mint írtam, nem árultam el olyat ami eddig nem volt ismert. :)

2020. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!