Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok nektek is van cipő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek is van cipő, zokni, láb fétisetek?

Figyelt kérdés

Nekem konkrétan cipő gyűjteményem van 17 darab cipő, nagy részét használtan vettem mivel elég drágák. Zoknikból is van sokféle de én a fehéret szeretem a legjobban. 🤩

Van mikor kölcsön is adom némelyik cipőmet haveroknak, engem izgat ha az én cipőmbe vannak.😄😉

Szeretem is más srácok lábát kényeztetni.

Illetve cipőt, zoknit és lábat szaglászni is.


Van akit még így érdekelnek a cipők és lábak?

🤩 Írjatok kort is. 😉


19/F



2020. ápr. 12. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a deszkás cipőket gyűjtöm lehetőleg használtan veszem őket. De az is érdekel ami benne van...
2021. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zokni fétisem van, a zoknis láb izgat!
2021. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon erős ez a fétis. Ha a haverjaimnál vagyok képes vagyok elvonulni és szagolgatni a cipőjüket, de régen tesom sokszor az öltözőben a csere zoknikat is szagolgattam :D Elég sokféle cipő és zokni felizgat, de maga a láb is mezítláb :P
2021. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is lábfétises vagyok és engem is nagyon izgatnak a zoknik🤤 főleg a tikok/bokazoknik egy szép srácon és egy jó sportcipővel
2022. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatnak. Egyszer vonaton utaztam az egyik közeli barátommal. Egymással szemben ültünk. Elképesztően formás fiúhoz képest kicsi kb 40-es lábai vannak. Fehér bokazokni volt rajta. Levette a cipőjét és az ölembe rajta a lábát. Hát én azt hittem megőrülök.
2022. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!