Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szingli srácok! Ti mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli srácok! Ti mennyi szexet igényelnétek egy héten?

Figyelt kérdés
24F

2020. ápr. 15. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak szopni szeretnék, de azt minden nap.
2020. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Csakúgy mint az első. De leginkább kölcsönösen vonzana.
2020. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne állandó szexhaver, akkor max heti 4-5 szerintem. Biztos bírnék jóval többet is, de időt nem tudnám megoldani.
2020. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Orál minden nap, ölelkezés, tapizás, simogatás szintén lehet mindennapos.

Anál annyira nem jön be, szóval max heti 1-2, de jobb ha nincs.

2020. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én naponta elviselném ha szopna vki )
2020. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Szingli srácként nem az lenne a legfontosabb, hogy mennyiezer kapjak szexet... Még ha a kérdés feltételes módban is van.


Nekem az ölelés, simogatás, csók a fontosabb és elsődlegesen a leendő párom megismerésén lennék, nem pedig azon, hogy...

Viszont ne legyek bunkó, válaszolva a kérdésre nekem bőven elég lenne heti egy szexuális aktus is.

2020. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó válaszoló a legszimpatikusabb,mert Ő igényli az érzéki gyengédséget, ami nagyon fontos egy kapcsolatban.

És főleg, kapcsolatban gondolkodik, ami a mai világban nagy szó és dicsérendő!

Sok sikert Neki !

2020. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de én biszex vagyok, és pasival csak az orál érdekel, ezek után mi mást igényeljek tőlük?
2020. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyet értek Franish válaszával. Fontos az érzékiség is. Sokkal kielégítőbb úgy a szex, hiszen nem csak testi gyönyörben lesz részed, hanem lelkileg is kapsz egy kis pluszt.
2020. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Análból elég heti egy is, szopás vagy kézimunka akár napi többször is. Természetesen oda-vissza.
2020. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!